Xfce Panel Plugins - en to be translation catalogue (47 entries)

en: Select font...
be: Абраць шрыфт...

en: Select font family and size to use for the labels.
be: Абраць сямейства і памер шрыфту для надпісаў.

en: Right-click to revert to the default font.
be: Пстрычка правай клавішай мышы для аднаўлення прадвызначанага шрыфту.

en: Select font
be: Абраць шрыфт

en: Right-click to revert to the default color
be: Клікнiце правай кнопкай мышы, каб вярнуцца да колеру па змаўчанні

en: Configure CPU Frequency Monitor
be: Наладзіць манітор чашчыні CPU

en: _Close
be: _Закрыць

en: <b>Monitor</b>
be: <b>Манітор</b>

en: _Update interval:
be: _Інтэрвал абнаўлення:

en: <b>Panel</b>
be: <b>Панэль</b>

en: _Font:
be: _Шрыфт:

en: _Font color:
be: _Колер шрыфту:

en: Select font color
be: Абраць колер шрыфту

en: _Display CPU:
be: _Адлюстроўваць CPU:

en: min
be: мін.

en: avg
be: сяр.

en: max
be: макс.

en: Unit:
be: Адзінка:

en: Auto
be: Аўтаматычна

en: GHz
be: Ггц

en: MHz
be: Мгц

note: check buttons for display widgets in panel
en: _Keep compact
be: _Адлюстроўваць сцісла

en: Show text in a single _line
be: Адлюстраваць тэкст у адзін _радок

en: Show CPU _icon
be: Адлюстраваць значок _CPU

en: Adjust CPU icon color according to frequency
be: Адрэгулюйце колер значка працэсара ў адпаведнасці з частатой

en: Show CPU fre_quency
be: Адлюстраваць чашчыню CPU

en: Show CPU _governor
be: Адлюстраваць рэгулятар _CPU

en: Your system does not support cpufreq.
    The plugin only shows the current cpu frequency
be: Ваша сістэма не падтрымлівае cpufreq.
    Убудова будзе адлюстроўваць толькі чашчыню працэсара

en: Scaling driver:
be: Драйвер падзяляльніка чашчыні:

en: No scaling driver available
be: Няма даступных падзяляльнікаў

en: Available frequencies:
be: Даступныя чашчыні:

en: Available governors:
be: Даступныя рэгулятары:

en: Current governor:
be: Бягучы рэгулятар:

en: CPU Information
be: Інфармацыя CPU

en: An overview of all the CPUs in the system
be: Інфармацыя пра ўсе CPU сістэмы

en: current min
be: бягучая мін.

en: current avg
be: бягучая сяр.

en: current max
be: бягучая макс.

en: No CPU information available.
be: Няма даступнай інфармацыі пра CPU

en: Frequency:
be: Чашчыня:

en: Governor:
be: Рэгулятар:

en: Show CPU frequencies and governor
be: Адлюстроўвае чашчыню CPU і рэгулятары

en: Copyright (c) 2003-2022
be: Капiрайт (c) 2003-2022

en: Your system is not configured correctly to support CPU frequency scaling!
be: Ваша сістэма не наладжаная для падтрымкі змены чашчыні CPU!

en: Your system is not supported yet!
be: Ваша сістэма яшчэ не падтрымліваецца!

en: The CPU displayed by the XFCE cpufreq plugin has been reset to a default value
be: CPU, што паказваецца ўбудовай XFCE cpufreq, быў скінуты да прадвызначанага значэння

en: CPU Frequency Monitor
be: Манітор чашчыні CPU
