Xfce Panel Plugins - en to bg translation catalogue (46 entries)

en: Select font...
bg: Избиране на шрифт...

en: Select font family and size to use for the labels.
bg: Изберете вида и размера на шрифта за заглавията.

en: Right-click to revert to the default font.
bg: Натиснете с десен бутон, за да върнете към шрифта по подразбиране.

en: Select font
bg: Избор на шрифт

en: Right-click to revert to the default color
bg: Щракнете с десния бутон, за да се върнете към цвета по подразбиране

en: Configure CPU Frequency Monitor
bg: Настройка на наблюдателя на честотата на ЦП

en: _Close
bg: Затваряне

en: <b>Monitor</b>
bg: <b>Наблюдател</b>

en: _Update interval:
bg: Интервал на _обновяване:

en: <b>Panel</b>
bg: <b>Панел</b>

en: _Font:
bg: _Шрифт:

en: _Font color:
bg: _Цвят на шрифта:

en: Select font color
bg: Избор на цвят за шрифта

en: _Display CPU:
bg: _Показване на ЦП:

en: min
bg: минимум

en: avg
bg: средно

en: max
bg: максимум

en: Unit:
bg: Единица:

en: Auto
bg: Автоматично

note: check buttons for display widgets in panel
en: _Keep compact
bg: _Поддържай в компактен вид

en: Show text in a single _line
bg: Показване на текста на един _ред

en: Show CPU _icon
bg: Показване на _икона на ЦП

en: Adjust CPU icon color according to frequency
bg: Регулиране на цвета на иконата на процесора според честотата

en: Show CPU fre_quency
bg: Показване на _честота на ЦП

en: Show CPU _governor
bg: Показване на _регулатор на ЦП

en: Your system does not support cpufreq.
    The plugin only shows the current cpu frequency
bg: Вашата система не поддържа cpufreq.
    Добавката показва само текущата честота на процесора

en: Scaling driver:
bg: Драйвер за скалиране:

en: No scaling driver available
bg: Няма наличен драйвър за скалиране

en: Available frequencies:
bg: Налични честоти:

en: Available governors:
bg: Налични регулатори:

en: Current governor:
bg: Текущ регулатор:

en: CPU Information
bg: Данни за процесора

en: An overview of all the CPUs in the system
bg: Преглед на всички ЦП в системата

en: current min
bg: текущ минимум

en: current avg
bg: текущо средно

en: current max
bg: текущ максимум

en: No CPU information available.
bg: Няма информация за ЦП.

en: %zu cpu available | %zu cpus available
bg[0]: %zu наличен процесор
bg[1]: %zu налични процесори

en: Frequency:
bg: Честота:

en: Governor:
bg: Регулатор:

en: Show CPU frequencies and governor
bg: Показване на честотите и регулаторите на ЦП

en: Copyright (c) 2003-2022
bg: Авторски права (c) 2003-2022

en: Your system is not configured correctly to support CPU frequency scaling!
bg: Вашата системе не е настроена правилно, за да поддържа скалиране на честотата на ЦП!

en: Your system is not supported yet!
bg: Вашата система все още не се поддържа!

en: The CPU displayed by the XFCE cpufreq plugin has been reset to a default value
bg: Процесорът, показан от XFCE cpufreq плъгина ще бъде нулиран до стандартна стойност

en: CPU Frequency Monitor
bg: Наблюдател на честотата на ЦП
