Xfce Panel Plugins - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: Select font...
ca: Seleccioneu la lletra...

en: Select font family and size to use for the labels.
ca: Seleccioneu la família i la mida de la lletra a utilitzar per a les etiquetes.

en: Right-click to revert to the default font.
ca: Feu clic amb el botó dret per tornar a la lletra predeterminada.

en: Select font
ca: Seleccioneu la lletra

en: Right-click to revert to the default color
ca: Feu clic amb el botó dret per tornar al color predeterminat

en: Configure CPU Frequency Monitor
ca: Configura el monitor de freqüència de la CPU

en: _Close
ca: Tan_ca

en: _Update interval:
ca: Interval d'act_ualització:

en: <b>Panel</b>
ca: <b>Tauler</b>

en: _Font:
ca: _Lletra:

en: _Font color:
ca: Color de la _lletra:

en: Select font color
ca: Seleccioneu el color de la lletra

en: _Display CPU:
ca: M_ostra la CPU:

en: min
ca: mín.

en: avg
ca: mitj.

en: max
ca: màx.

en: Unit:
ca: Unitat:

note: check buttons for display widgets in panel
en: _Keep compact
ca: Mantén _compacte

en: Show text in a single _line
ca: Mostra el text en una sola _línia

en: Show CPU _icon
ca: Mostra la _icona de la CPU

en: Adjust CPU icon color according to frequency
ca: Ajusta el color de la icona de la CPU en funció de la freqüència

en: Show CPU fre_quency
ca: Mostra la fre_qüència de la CPU

en: Show CPU _governor
ca: Mostra el _gestor de la CPU

en: Your system does not support cpufreq.
    The plugin only shows the current cpu frequency
ca: El vostre sistema no és compatible amb cpufreq.
    El connector mostra tan sols la freqüència actual de la CPU

en: Scaling driver:
ca: Controlador d'escalat:

en: No scaling driver available
ca: No hi ha disponible cap controlador d'escalat

en: Available frequencies:
ca: Freqüències disponibles:

en: Available governors:
ca: Gestors disponibles:

en: Current governor:
ca: Gestor actual:

en: CPU Information
ca: Informació de la CPU

en: An overview of all the CPUs in the system
ca: Una visió general de totes les CPU al sistema

en: current min
ca: Mín. actual

en: current avg
ca: Mitj. actual

en: current max
ca: Màx. actual

en: No CPU information available.
ca: No hi ha cap informació disponible de la CPU.

en: %zu cpu available | %zu cpus available
ca[0]: %zu CPU disponible
ca[1]: %zu CPU disponibles

en: Frequency:
ca: Freqüència:

en: Governor:
ca: Gestor:

en: Show CPU frequencies and governor
ca: Mostra les freqüències i el gestor de la CPU

en: Your system is not configured correctly to support CPU frequency scaling!
ca: El vostre sistema no està configurat correctament perquè admeti l'escalat de la freqüència de la CPU!

en: Your system is not supported yet!
ca: El vostre sistema encara no té suport!

en: The CPU displayed by the XFCE cpufreq plugin has been reset to a default value
ca: La CPU que es mostra el connector cpufreq de XFCE s'ha restablert a un valor predeterminat

en: CPU Frequency Monitor
ca: Monitor de la freqüència de la CPU
