Xfce Panel Plugins - en to cs translation catalogue (41 entries)

en: Select font...
cs: Vybrat font...

en: Select font family and size to use for the labels.
cs: Vybrat rodinu a velikost písma pro popisky.

en: Right-click to revert to the default font.
cs: Pravým tlačítkem myši se vrátíte k výchozímu písmo.

en: Select font
cs: Vybrat písmo

en: Right-click to revert to the default color
cs: Pravým tlačítkem myši se vrátíte k výchozí barvě.

en: Configure CPU Frequency Monitor
cs: Konfigurovat sledování frekvence procesoru

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Update interval:
cs: Interval _aktualizace:

en: _Font:
cs: _Písmo:

en: _Font color:
cs: Barva _písma:

en: Select font color
cs: Vybrat barvu písma

en: _Display CPU:
cs: _Zobrazit procesor:

en: avg
cs: průměr

en: Unit:
cs: Jednotka:

en: Auto
cs: Automaticky

note: check buttons for display widgets in panel
en: _Keep compact
cs: _Nechat kompaktní

en: Show text in a single _line
cs: Zobrazovat text v jednom _řádku

en: Show CPU _icon
cs: Zobrazit _ikonu procesoru

en: Adjust CPU icon color according to frequency
cs: Přizpůsobit barvu ikony procesoru frekvenci

en: Show CPU fre_quency
cs: Zobrazit fre_kvenci procesoru

en: Show CPU _governor
cs: Zobrazit _regulátor procesoru

en: Your system does not support cpufreq.
    The plugin only shows the current cpu frequency
cs: Tento systém nepodporuje cpufreq.
    Zásuvný modul bude pouze zobrazovat aktuální frekvenci procesoru

en: Scaling driver:
cs: Ovladač pro škálování:

en: No scaling driver available
cs: Není dostupný žádný ovladač pro škálování

en: Available frequencies:
cs: Dostupné frekvence:

en: Available governors:
cs: Dostupné regulátory:

en: Current governor:
cs: Aktuální regulátor:

en: CPU Information
cs: Informace o procesoru

en: An overview of all the CPUs in the system
cs: Přehled o všech procesorech systému

en: current min
cs: aktuální min

en: current avg
cs: aktuální průměr

en: current max
cs: aktuální max

en: No CPU information available.
cs: Informace o procesoru nedostupné.

en: %zu cpu available | %zu cpus available
cs[0]: %zu procesor dostupný
cs[1]: %zu procesory dostupné
cs[2]: %zu procesorů dostupných
cs[3]: %zu procesorů dostupných

en: Frequency:
cs: Frekvence:

en: Governor:
cs: Regulátor:

en: Show CPU frequencies and governor
cs: Zobrazit frekvenci procesoru a regulátor

en: Your system is not configured correctly to support CPU frequency scaling!
cs: Tento systém není správně konfigurován pro podporu škálování frekvence procesoru!

en: Your system is not supported yet!
cs: Váš systém není dosud podporován!

en: The CPU displayed by the XFCE cpufreq plugin has been reset to a default value
cs: Procesor zobrazený zásuvným modulem cpufreq prostředí Xfce byl nastaven na výchozí hodnotu

en: CPU Frequency Monitor
cs: Sledování frekvence procesoru
