Xfce Panel Plugins - en to el translation catalogue (45 entries)

en: Select font...
el: Επιλογή γραμματοσειράς...

en: Select font family and size to use for the labels.
el: Επιλογή γραμματοσειράς και του μεγέθους της για χρήση στις ετικέτες.

en: Right-click to revert to the default font.
el: Δεξί κλικ για επαναφορά στην προεπιλεγμένη γραμματοσειρά.

en: Select font
el: Επιλογή γραμματοσειράς

en: Right-click to revert to the default color
el: Δεξί κλικ για επαναφορά στο προεπιλεγμένο χρώμα

en: Configure CPU Frequency Monitor
el: Ρύθμιση επόπτη συχνότητας CPU

en: _Close
el: _Κλείσιμο

en: <b>Monitor</b>
el: <b>Επόπτης</b>

en: _Update interval:
el: Μεσοδιάστημα ενημέρωσης:

en: <b>Panel</b>
el: <b>Ταμπλό</b>

en: _Font:
el: _Γραμματοσειρά:

en: _Font color:
el: _Χρώμα γραμματοσειράς:

en: Select font color
el: Επιλογή χρώματος γραμματοσειράς

en: _Display CPU:
el: _Εμφάνιση CPU:

en: min
el: ελάχιστο

en: avg
el: μέσος όρος

en: max
el: μέγιστο

en: Unit:
el: Μονάδα:

en: Auto
el: Αυτόματα

note: check buttons for display widgets in panel
en: _Keep compact
el: _Πάντα συμπαγές

en: Show text in a single _line
el: Εμφάνιση κειμένου σε μονή _γραμμή

en: Show CPU _icon
el: Εμφάνιση _εικονιδίου CPU

en: Adjust CPU icon color according to frequency
el: Προσαρμογή του χρώματος της εικόνας του CPU σύμφωνα με τη συχνότητα

en: Show CPU fre_quency
el: Εμφάνιση της _συχνότητας του επεξεργαστή

en: Show CPU _governor
el: Εμφάνιση του _κυβερνήτη του επεξεργαστή

en: Your system does not support cpufreq.
    The plugin only shows the current cpu frequency
el: Το σύστημά σας δεν υποστηρίζει το cpufreq.
    Το πρόσθετο εμφανίζει μόνο την τρέχουσα συχνότητα cpu

en: Scaling driver:
el: Οδηγός κλιμάκωσης:

en: No scaling driver available
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμος οδηγός κλιμάκωσης

en: Available frequencies:
el: Διαθέσιμες συχνότητες:

en: Available governors:
el: Διαθέσιμοι ρυθμιστές:

en: Current governor:
el: Τρέχον ρυθμιστής

en: CPU Information
el: Πληροφορίες CPU

en: An overview of all the CPUs in the system
el: Μια επισκόπηση όλων των CPU στο σύστημα

en: current min
el: τρέχων ελάχιστο

en: current avg
el: τρέχων μέσο

en: current max
el: τρέχων μέγιστο

en: No CPU information available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμες πληροφορίες για τον επεξεργαστή.

en: %zu cpu available | %zu cpus available
el[0]: %zu διαθέσιμη cpu
el[1]: %zu διαθέσιμες cpu

en: Frequency:
el: Συχνότητα:

en: Governor:
el: Ρυθμιστής:

en: Show CPU frequencies and governor
el: Εμφάνιση συχνοτήτων επεξεργαστή και το προφίλ του επεξεργαστή

en: Your system is not configured correctly to support CPU frequency scaling!
el: Το σύστημά σας δεν έχει ρυθμιστεί καταλλήλως ώστε να υποστηρίζει την ρύθμιση συχνότητας του επεξεργαστή!

en: Your system is not supported yet!
el: Το σύστημά σας δεν υποστηρίζεται ακόμα!

en: The CPU displayed by the XFCE cpufreq plugin has been reset to a default value
el: Ο CPU που εμφανίζεται από το πρόσθετο XFCE cpufreq έχει επιστρέψει σε μια προεπιλεγμένη τιμή

en: CPU Frequency Monitor
el: Παρακολούθηση συχνότητας cpu
