Xfce Panel Plugins - en to eu translation catalogue (45 entries)

en: Select font...
eu: Hautatu letra-tipoa...

en: Select font family and size to use for the labels.
eu: Hautatu etiketetan erabili beharreko letra-tipo familia eta tamaina.

en: Right-click to revert to the default font.
eu: Eskuin-klik letra-tipo lehenetsira itzultzeko.

en: Select font
eu: Hautatu letra-tipoa

en: Right-click to revert to the default color
eu: Eskuin-klik egin kolore lehenetsira itzultzeko.

en: Configure CPU Frequency Monitor
eu: Konfiguratu PUZaren maiztasun monitorea

en: _Close
eu: _Itxi

en: <b>Monitor</b>
eu: <b>Monitorea</b>

en: _Update interval:
eu: Eguneratze _tartea:

en: <b>Panel</b>
eu: <b>Panela</b>

en: _Font:
eu: _Letra-tipoa:

en: _Font color:
eu: Letraren kolorea:

en: Select font color
eu: Letraren kolorea hautatu

en: _Display CPU:
eu: _Bistaratu PUZa:

en: min
eu: gutx

en: avg
eu: batezb

en: max
eu: geh

en: Unit:
eu: Unitatea:

en: Auto
eu: Automatikoa

note: check buttons for display widgets in panel
en: _Keep compact
eu: _Mantendu trinkoa

en: Show text in a single _line
eu: Erakutsi testua _lerro bakarrean

en: Show CPU _icon
eu: Erakutsi PUZ _ikonoa

en: Adjust CPU icon color according to frequency
eu: PUZ ikonoaren kolorea maiztasunari lotu

en: Show CPU fre_quency
eu: Erakutsi PUZ _maiztasuna

en: Show CPU _governor
eu: Erakutsi PUZ _erregulagailua

en: Your system does not support cpufreq.
    The plugin only shows the current cpu frequency
eu: Zure sistemak ez du cpufreq onartzen.
    Plugin honek uneko puz-aren maiztasuna besterik ez du erakusten

en: Scaling driver:
eu: Eskalatze kontrolatzailea:

en: No scaling driver available
eu: Ez dago eskalatze kontrolatzaile erabilgarririk.

en: Available frequencies:
eu: Maiztasun erabilgarriak:

en: Available governors:
eu: Erregulagailu erabilgarriak:

en: Current governor:
eu: Uneko erregulagailua:

en: CPU Information
eu: PUZaren informazioa

en: An overview of all the CPUs in the system
eu: Sistemako PUZ guztien ikuspegi orokorra

en: current min
eu: uneko gutx

en: current avg
eu: uneko batezb

en: current max
eu: uneko geh

en: No CPU information available.
eu: PUZaren informaziorik ez.

en: %zu cpu available | %zu cpus available
eu[0]: PUZ %zu eskuragarri
eu[1]: %zu PUZ eskuragarri

en: Frequency:
eu: Maiztasuna:

en: Governor:
eu: Erregulagailua:

en: Show CPU frequencies and governor
eu: Erakutsi PUZ maiztasun eta erregulagailuak

en: Your system is not configured correctly to support CPU frequency scaling!
eu: Zure sistema ez dago PUZ maiztasun eskalatzea 
    onartzeko behar bezala konfiguraturik!

en: Your system is not supported yet!
eu: Zure sistemarako ez dago euskarririk oraindik!

en: The CPU displayed by the XFCE cpufreq plugin has been reset to a default value
eu: XFCE cpufreq pluginak erakutsitako PUZa balio lehenetsi batera berrezarri da

en: CPU Frequency Monitor
eu: PUZ maiztasun monitorea
