Xfce Panel Plugins - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Select font...
fi: Valitse fontti...

en: Right-click to revert to the default font.
fi: Napsautus oikealla palauttaa oletusfontin.

en: Select font
fi: Valitse fontti

en: _Close
fi: _Sulje

en: _Update interval:
fi: _Päivitysväli:

en: <b>Panel</b>
fi: <b>paneeli</b>

en: _Font:
fi: _Fontti:

en: _Font color:
fi: Fontin _väri:

en: Select font color
fi: Valitse fontin väri

en: _Display CPU:
fi: _Näytä suoritin:

note: check buttons for display widgets in panel
en: _Keep compact
fi: _Pidä tiiviinä

en: Show text in a single _line
fi: Näytä teksti _yhdellä rivillä

en: Show CPU _icon
fi: Näytä suoritin_kuvake

en: Show CPU fre_quency
fi: Näytä suoritin_taajuus

en: Show CPU _governor
fi: Näytä suoritin_hallitsin

en: Scaling driver:
fi: Skaalausajuri:

en: No scaling driver available
fi: Skaalausajuria ei ole saatavilla

en: Available frequencies:
fi: Saatavilla olevat taajuudet:

en: Available governors:
fi: Saatavilla olevat hallitsimet:

en: Current governor:
fi: Nykyinen hallitsin:

en: CPU Information
fi: Suoritintiedot

en: An overview of all the CPUs in the system
fi: Yhteenveto kaikista järjestelmän suorittimista

en: No CPU information available.
fi: Suoritintietoja ei ole saatavilla.

en: %zu cpu available | %zu cpus available
fi[0]: %zu suoritin käytettävissä
fi[1]: %zu suoritinta käytettävissä

en: Frequency:
fi: Taajuus:

en: Governor:
fi: Hallitsin:

en: Show CPU frequencies and governor
fi: Näytä suoritintaajuudet ja -hallitsimet

en: Your system is not supported yet!
fi: Järjestelmäsi ei ole vielä tuettu!
