Xfce Panel Plugins - en to gl translation catalogue (41 entries)

en: Select font...
gl: Seleccionar tipo de letra...

en: Select font family and size to use for the labels.
gl: Seleccionar a familia de tipo de letra e o tamaño que usar nas etiquetas.

en: Right-click to revert to the default font.
gl: Clic dereito para reverter ao tipo de letra predeterminado

en: Select font
gl: Seleccionar tipo de letra

en: Right-click to revert to the default color
gl: Clic dereito para reverter á cor predeterminada

en: Configure CPU Frequency Monitor
gl: Configurar o monitor de frecuencia do procesador

en: _Close
gl: _Pechar

en: _Update interval:
gl: Intervalo de act_ualización:

en: _Font:
gl: _Tipo de letra:

en: _Font color:
gl: _Cor da letra:

en: Select font color
gl: Seleccionar a cor da letra

en: _Display CPU:
gl: _Amosar o procesador:

en: avg
gl: media

en: max
gl: máx

en: Unit:
gl: Unidade:

note: check buttons for display widgets in panel
en: _Keep compact
gl: _Manter compactos

en: Show text in a single _line
gl: Amosar o texto nunha _única liña

en: Show CPU _icon
gl: Amosar a _icona do procesador

en: Adjust CPU icon color according to frequency
gl: Axustar a cor da icona da CPU segundo a frecuencia

en: Show CPU fre_quency
gl: Amosar a fre_cuencia do procesador

en: Show CPU _governor
gl: Amosar o _perfil do procesador

en: Your system does not support cpufreq.
    The plugin only shows the current cpu frequency
gl: O seu sistema non admite cpufreq.
    O engadido só amosa a frecuencia actual do procesador

en: Scaling driver:
gl: Controlador de escalado:

en: No scaling driver available
gl: Non está dispoñíbel o controlador de escalado

en: Available frequencies:
gl: Frecuencias dispoñíbeis:

en: Available governors:
gl: Perfís do procesador dispoñíbeis:

en: Current governor:
gl: Actual perfil do procesador:

en: CPU Information
gl: Información do procesador

en: An overview of all the CPUs in the system
gl: Un resumo de todos os procesadores do sistema

en: current min
gl: mín. actual

en: current avg
gl: med. actual

en: current max
gl: máx. actual

en: No CPU information available.
gl: Non hai información dispoñíbel do procesador.

en: %zu cpu available | %zu cpus available
gl[0]: %zu procesador dispoñíbel
gl[1]: %zu procesadores dispoñíbeis

en: Frequency:
gl: Frecuencia:

en: Governor:
gl: Perfil do procesador:

en: Show CPU frequencies and governor
gl: Amosar as frecuencias e perfís do procesador

en: Your system is not configured correctly to support CPU frequency scaling!
gl: Seu sistema non está configurado correctamente para poder axustar a frecuencia e o escalado do procesador!

en: Your system is not supported yet!
gl: Seu sistema aínda non o permite!

en: The CPU displayed by the XFCE cpufreq plugin has been reset to a default value
gl: A CPU amosada polo engadido cpufreq do XFCE restabeleceuse a un valor predeterminado

en: CPU Frequency Monitor
gl: Monitor de frecuencia do procesador
