Xfce Panel Plugins - en to he translation catalogue (46 entries)

en: Select font...
he: בחר גופן...

en: Select font family and size to use for the labels.
he: בחר משפחת גופנים וגודל לשימוש עבור התוויות.

en: Right-click to revert to the default font.
he: בצע קליק ימני לחזור לגופן ברירת מחדל.

en: Select font
he: בחר גופן

en: Right-click to revert to the default color
he: בצע קליק ימני כדי לחזור לצבע ברירת מחדל

en: Configure CPU Frequency Monitor
he: הגדר עוקב תדירות מעבד

en: _Close
he: סגור

en: <b>Monitor</b>
he: <b>עקוב</b>

en: _Update interval:
he: מרווח עדכון:

en: <b>Panel</b>
he: <b>לוח</b>

en: _Font:
he: גופן:

en: _Font color:
he: _צבע גופן:

en: Select font color
he: בחר צבע גופן

en: _Display CPU:
he: הצג מעבד:

en: min
he: מינימום

en: avg
he: ממוצע

en: max
he: מקסימום

en: Unit:
he: יחידה:

en: Auto
he: אוטומטי

note: check buttons for display widgets in panel
en: _Keep compact
he: הישאר קומפקטי

en: Show text in a single _line
he: הצג טקסט בשורה יחידה

en: Show CPU _icon
he: הצג אייקון מעבד

en: Adjust CPU icon color according to frequency
he: התאם צבע איקון מעבד בהתאם לתדירות

en: Show CPU fre_quency
he: הצג תדירות מעבד

en: Show CPU _governor
he: הצג מושל מעבד

en: Your system does not support cpufreq.
    The plugin only shows the current cpu frequency
he: המערכת שלך אינה תומכת ב-cpufreq.
    התוסף מראה רק את תדירות המעבד הנוכחית

en: Scaling driver:
he: דרייבר שרטוט לפי קנה מידה:

en: No scaling driver available
he: אף דרייבר שרטוט לפי קנה מידה לא זמין

en: Available frequencies:
he: תדירויות זמינות:

en: Available governors:
he: מושלים זמינים:

en: Current governor:
he: מושל נוכחי:

en: CPU Information
he: מידע מעבד

en: An overview of all the CPUs in the system
he: סקירה של כל המעבדים במערכת

en: current min
he: מינימום נוכחי

en: current avg
he: ממוצע נוכחי

en: current max
he: מקסימום נוכחי

en: No CPU information available.
he: אף מידע מעבד לא זמין.

en: %zu cpu available | %zu cpus available
he[0]: %zu מעבד זמין
he[1]: %zu מעבד זמין
he[2]: %zu מעבד זמין
he[3]: %zu מעבדים זמינים

en: Frequency:
he: תדירות:

en: Governor:
he: מושל:

en: Show CPU frequencies and governor
he: הצג תדירויות מעבד ומושל

en: Copyright (c) 2003-2022
he: זכויות יוצרים (c) 2003-2022

en: Your system is not configured correctly to support CPU frequency scaling!
he: המערכת שלך אינה מוגדרת כראוי לתמיכה בשרטוט לפי קנה מידה של תדירות מעבד!

en: Your system is not supported yet!
he: המערכת שלך עדיין לא נתמכת!

en: The CPU displayed by the XFCE cpufreq plugin has been reset to a default value
he: המעבד שמוצג ע"י תוסף XFCE cpufreq עבר אתחול לערך ברירת מחדל

en: CPU Frequency Monitor
he: עוקב תדירות מעבד
