Xfce Panel Plugins - en to hr translation catalogue (39 entries)

en: Select font...
hr: Odaberite font...

en: Select font family and size to use for the labels.
hr: Odaberite grupu fontova i veličina koje će se koristiti za oznake.

en: Right-click to revert to the default font.
hr: Desni klik za povratak na zadani font.

en: Select font
hr: Odaberite font

en: Configure CPU Frequency Monitor
hr: Konfiguriraj monitor frekvencije procesora

en: _Close
hr: _Zatvori

en: _Update interval:
hr: _Vrijeme osvježavanja:

en: <b>Panel</b>
hr: <b>Ploča</b>

en: _Font color:
hr: _Boja fonta:

en: Select font color
hr: Odaberite boju fonta

en: _Display CPU:
hr: _Prikaži procesor:

en: min
hr: minimum

en: avg
hr: prosjek

en: max
hr: maksimum

note: check buttons for display widgets in panel
en: _Keep compact
hr: _Drži kompaktno

en: Show text in a single _line
hr: Prikaži tekst u jednoj _liniji

en: Show CPU _icon
hr: Prikaži ikonu _procesora

en: Adjust CPU icon color according to frequency
hr: Prilagodi boju ikone procesora sukladno frekvenciji

en: Show CPU fre_quency
hr: Prikaži frekvenciju pro_cesora

en: Show CPU _governor
hr: Prikaži način upravljanja _procesorom

en: Your system does not support cpufreq.
    The plugin only shows the current cpu frequency
hr: Vaš sustav ne podržava cpufreq.
    Priključak pokazuje samo trenutnu frekvenciju procesora

en: Scaling driver:
hr: Upravljački program skaliranja:

en: No scaling driver available
hr: Upravljački program skaliranja nije dostupan

en: Available frequencies:
hr: Dostupne frekvencije:

en: Available governors:
hr: Dostupni načini upravljanja:

en: Current governor:
hr: Trenutni način upravljanja:

en: CPU Information
hr: Informacije o procesoru

en: An overview of all the CPUs in the system
hr: Pregled svih procesora u sustavu

en: current min
hr: trenutni minimum

en: current avg
hr: trenutni prosjek

en: current max
hr: trenutni maksimum

en: No CPU information available.
hr: Nema dostupnih informacija o procesoru.

en: %zu cpu available | %zu cpus available
hr[0]: %zu procesor dostupan
hr[1]: %zu procesora dostupna
hr[2]: %zu procesora dostupno

en: Frequency:
hr: Frekvencija:

en: Governor:
hr: Način upravljanja:

en: Show CPU frequencies and governor
hr: Prikaži frekvencije i način upravljanja procesorom

en: Your system is not configured correctly to support CPU frequency scaling!
hr: Vaš sustav nije ispravno konfiguriran za podržavanje skaliranja frekvencije procesora!

en: Your system is not supported yet!
hr: Vaš sustav još nije podržan!

en: CPU Frequency Monitor
hr: Monitor frekvencije procesora
