Xfce Panel Plugins - en to hu translation catalogue (39 entries)

en: Select font...
hu: Betűkészlet kiválasztása...

en: Select font family and size to use for the labels.
hu: Betűkészlet és méret kiválasztása a címkékhez.

en: Right-click to revert to the default font.
hu: Jobb-klikk az alapértelmezett betűkészlet visszaállításához.

en: Select font
hu: Betűkészlet kiválasztása

en: Configure CPU Frequency Monitor
hu: CPU-órajelfigyelő beállítása

en: _Close
hu: _Bezárás

en: <b>Monitor</b>
hu: <b>Megfigyelés</b>

en: _Update interval:
hu: _Frissítés gyakorisága:

en: _Font:
hu: _Betűkészlet:

en: _Font color:
hu: _Betűszín:

en: Select font color
hu: Válasszon betűszínt

en: _Display CPU:
hu: _CPU megjelenítése:

en: min
hu: min.

en: avg
hu: átlag

en: max
hu: max.

note: check buttons for display widgets in panel
en: _Keep compact
hu: _Kompakt mód tartása

en: Show text in a single _line
hu: Szöveg megje_lenítése egy sorban

en: Show CPU _icon
hu: CPU _ikon megjelenítése

en: Show CPU fre_quency
hu: CPU frek_vencia megjelenítése

en: Show CPU _governor
hu: CPU ve_zérlő megjelenítése

en: Your system does not support cpufreq.
    The plugin only shows the current cpu frequency
hu: A rendszer nem támogatja az órajel módosítását.
    A bővítmény csak a jelenlegi frekvenciát jeleníti meg

en: Scaling driver:
hu: Méretezési illesztőprogram:

en: No scaling driver available
hu: Nem érhető el méretezési illesztőprogram

en: Available frequencies:
hu: Elérhető frekvenciák:

en: Available governors:
hu: Elérhető irányelvek:

en: Current governor:
hu: Jelenlegi irányelv:

en: CPU Information
hu: CPU-információk

en: An overview of all the CPUs in the system
hu: A rendszer összes CPU-jának áttekintése

en: current min
hu: jelenlegi min.

en: current avg
hu: jelenlegi átlag

en: current max
hu: jelenlegi max.

en: No CPU information available.
hu: Nincs elérhető CPU információ.

en: %zu cpu available | %zu cpus available
hu[0]: %zu CPU érhető el
hu[1]: %zu CPU érhető el

en: Frequency:
hu: Órajel:

en: Governor:
hu: Vezérlő:

en: Show CPU frequencies and governor
hu: CPU frekvenciák és vezérlő megjelenítése

en: Your system is not configured correctly to support CPU frequency scaling!
hu: A rendszere nincs megfelelően beállítva a CPU-órajelszabályozás támogatásához!

en: Your system is not supported yet!
hu: A rendszere még nem támogatott!

en: CPU Frequency Monitor
hu: CPU-órajelfigyelő
