Xfce Panel Plugins - en to hy_AM translation catalogue (40 entries)

en: Select font...
hy_AM: Ընտրել տառատեսակ․․․

en: Select font family and size to use for the labels.
hy_AM: Ընտրել տառատեսակի ընտանիք եւ չափս պիտակների համար։

en: Right-click to revert to the default font.
hy_AM: Աջ սեղմում լռելեայն տառատեսակին վերադառնալու համար։

en: Select font
hy_AM: Ընտրել տառատեսակ

en: Configure CPU Frequency Monitor
hy_AM: Կազմաձեւել ԿՄՍ յաճախականութեան ցուցադրիչը

en: _Close
hy_AM: _Փակել

en: <b>Monitor</b>
hy_AM: <b>Ցուցադրիչ</b>

en: _Update interval:
hy_AM: _Արդիացնել ընդմիջումը․

en: <b>Panel</b>
hy_AM: <b>Վահանակ</b>

en: _Font:
hy_AM: _Տառատեսակ․

en: _Font color:
hy_AM: _Տառատեսակի գոյն․

en: Select font color
hy_AM: Ընտրել տառատեսակի գոյն

en: _Display CPU:
hy_AM: _Ցուցադրել ԿՄՍ․

en: min
hy_AM: փոքրագ․

en: avg
hy_AM: միջ․

en: max
hy_AM: գերագ․

note: check buttons for display widgets in panel
en: _Keep compact
hy_AM: _Պահել սեղմ

en: Show text in a single _line
hy_AM: Ցուցադրել գրոյթ մեկ _գծում

en: Show CPU _icon
hy_AM: Ցուցադրել ԿՄՍ _պատկերակ

en: Show CPU fre_quency
hy_AM: Ցուցադրել ԿՄՍ յաճ_ախականութիւն

en: Show CPU _governor
hy_AM: Ցուցադել ԿՄՍ _պետը

en: Your system does not support cpufreq.
    The plugin only shows the current cpu frequency
hy_AM: Ձեր համակարգը չի ապահովում cpufreq։
    Ներդրաւնը ցոյց է տալիս ընթացիկ cpu հաճախականութիւնը

en: Scaling driver:
hy_AM: Սանդղաւորման սարքավար․

en: No scaling driver available
hy_AM: Սանդղաւորման սարքավար հասանելի չէ

en: Available frequencies:
hy_AM: Հասանելի յաճախականութիւններ․

en: Available governors:
hy_AM: Հասանելի կառավարիչ․

en: Current governor:
hy_AM: Ընթացիկ կառավարիչ․

en: CPU Information
hy_AM: ԿՄՍ տեղեկութիւն

en: An overview of all the CPUs in the system
hy_AM: Համակարգում բոլոր ԿՄՍ֊ների վերադիտում

en: current min
hy_AM: ընթացիկ փոքր․

en: current avg
hy_AM: ընթացիկ միջ․

en: current max
hy_AM: ընթացիկ գերագ․

en: No CPU information available.
hy_AM: ԿՄՍ տեղեկութիւնը անհասանելի է։

en: %zu cpu available | %zu cpus available
hy_AM[0]: %zu կմս հասանելի է
hy_AM[1]: %zu կմս հասանելի են

en: Frequency:
hy_AM: Հաճախականութիւն․

en: Governor:
hy_AM: Կառավարիչ․

en: Show CPU frequencies and governor
hy_AM: Ցուցադրել ԿՄՍ յաճախականութիւններ եւ կառավարչին

en: Your system is not configured correctly to support CPU frequency scaling!
hy_AM: Ձեր համակարգը ճիշտ կազմաձեւուած չէ ԿՄՍ֊ի յաճախականութիւնը սանդղելու համար։

en: Your system is not supported yet!
hy_AM: Ձեր համակարգը ապահովուած չէ։

en: CPU Frequency Monitor
hy_AM: ԿՄՍ յախաճականութեան ցուցադրիչ
