master - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Configure CPU Frequency Monitor
kk: Процессор жиілігін бақылаушысын баптау

en: Configure the CPU frequency plugin
kk: Процессор жиілігі плагинін баптау

en: <b>Monitor</b>
kk: <b>Бақылау</b>

en: <b>Panel</b>
kk: <b>Панель</b>

en: Your system does not support cpufreq.
    The applet only shows the current cpu frequency
kk: Жүйеңіз cpufreq қолдамайды.
    Апплет тек ағымдағы процессор жиілігін көрсетеді

en: Scaling driver:
kk: Масштабтау драйвері:

en: No scaling driver available
kk: Масштабтау драйвері қолжетерсіз

en: Available frequencies:
kk: Қолжетерлік жиіліктер:

en: Available governors:
kk: Қолжетерлік режимдер:

en: Current governor:
kk: Ағымдағы режим:

en: CPU Information
kk: Процессор ақпараты

en: An overview of all the CPUs in the system
kk: Жүйедегі барлық процессорды шолу

en: %zu cpu available | %zu cpus available
kk[0]: %zu процессор бар
kk[1]: %zu процессор бар

en: Frequency:
kk: Жиілік:

en: Governor:
kk: Басқарушы:

en: CPU Frequency Monitor
kk: Процессор жиілігін бақылаушы
