Xfce Panel Plugins - en to lt translation catalogue (45 entries)

en: Select font...
lt: Pasirinkti šriftą...

en: Select font family and size to use for the labels.
lt: Pasirinkite etiketėms naudojamą, šriftą ir jo dydį.

en: Right-click to revert to the default font.
lt: Spustelėkite dešinįjį pelės mygtuką, kad atkurtumėte numatytąjį šriftą.

en: Select font
lt: Pasirinkite šriftą

en: Right-click to revert to the default color
lt: Dešiniojo pelės mygtuko spustelėjimas, kad būtų grąžinta numatytoji spalva

en: Configure CPU Frequency Monitor
lt: Procesoriaus dažnių prižiūryklė

en: _Close
lt: _Užverti

en: <b>Monitor</b>
lt: <b>Prižiūryklė</b>

en: _Update interval:
lt: _Atnaujinimo intervalas:

en: <b>Panel</b>
lt: <b>Skydelis</b>

en: _Font:
lt: Šri_ftas:

en: _Font color:
lt: Šri_fto spalva:

en: Select font color
lt: Pasirinkite šrifto spalvą

en: _Display CPU:
lt: Ro_dyti procesorių:

en: avg
lt: vidut

en: max
lt: maks

en: Unit:
lt: Vienetai:

en: Auto
lt: Automatiškai

note: check buttons for display widgets in panel
en: _Keep compact
lt: Išlai_kyti talpiai

en: Show text in a single _line
lt: Rodyti tekstą vienoje ei_lutėje

en: Show CPU _icon
lt: Rodyti procesoriaus p_iktogramą

en: Adjust CPU icon color according to frequency
lt: Derinti procesoriaus piktogramos spalvą prie dažnio

en: Show CPU fre_quency
lt: Rodyti procesoriaus daž_nį

en: Show CPU _governor
lt: Rodyti procesoriaus _reguliatorių

en: Your system does not support cpufreq.
    The plugin only shows the current cpu frequency
lt: Jūsų sistema nepalaiko cpufreq.
    Įskiepis rodo tik dabartinį cpu dažnį

en: Scaling driver:
lt: Mastelio tvarkyklė:

en: No scaling driver available
lt: Nėra prieinamos tvarkyklės

en: Available frequencies:
lt: Prieinami dažniai:

en: Available governors:
lt: Prieinamai reguliatoriai:

en: Current governor:
lt: Dabartinis reguliatorius:

en: CPU Information
lt: Procesoriaus informacija

en: An overview of all the CPUs in the system
lt: Visų sistemos procesorių apžvalga

en: current min
lt: dabartinė min

en: current avg
lt: dabartinė vidut.

en: current max
lt: dabartinė maks

en: No CPU information available.
lt: Procesoriaus informacija neprieinama.

en: %zu cpu available | %zu cpus available
lt[0]: Prieinamas %zu procesorius
lt[1]: Prieinami %zu procesoriai
lt[2]: Prieinama %zu procesorių
lt[3]: Prieinamas %zu procesorius

en: Frequency:
lt: Dažnis:

en: Governor:
lt: Reguliatorius:

en: Show CPU frequencies and governor
lt: Rodyti procesoriaus dažnius ir reguliatorių

en: Copyright (c) 2003-2022
lt: Autorių teisės (c) 2003-2022

en: Your system is not configured correctly to support CPU frequency scaling!
lt: Jūsų sistema nėra teisingai sukonfigūruota procesoriaus dažnio mastelio keitimo palaikymui!

en: Your system is not supported yet!
lt: Jūsų sistema kol kas nėra palaikoma!

en: The CPU displayed by the XFCE cpufreq plugin has been reset to a default value
lt: XFCE cpufreq įskiepio rodomas procesorius buvo atstatytas į numatytąją reikšmę

en: CPU Frequency Monitor
lt: Procesoriaus dažnių prižiūryklė
