Xfce Panel Plugins - en to ms translation catalogue (42 entries)

en: Select font...
ms: Pilih fon...

en: Select font family and size to use for the labels.
ms: Pilih keluarga dan saiz fon yang digunakan pada label.

en: Right-click to revert to the default font.
ms: Klik-kanan untuk kembali ke fon lalai.

en: Select font
ms: Pilih fon

en: Right-click to revert to the default color
ms: Klik-kanan untuk kembali ke warna lalai.

en: Configure CPU Frequency Monitor
ms: Konfigur Pemantau Frekuensi CPU

en: _Close
ms: _Tutup

en: <b>Monitor</b>
ms: <b>Pemantau</b>

en: _Update interval:
ms: Sela _kemaskini:

en: _Font:
ms: _Fon:

en: _Font color:
ms: Warna _fon:

en: Select font color
ms: Pilih warna fon

en: _Display CPU:
ms: _Papar CPU:

en: avg
ms: pur

en: max
ms: maks

note: check buttons for display widgets in panel
en: _Keep compact
ms: K_ekal padat

en: Show text in a single _line
ms: Tunjuk teks dalam _baris tunggal

en: Show CPU _icon
ms: Tunjuk _ikon CPU

en: Adjust CPU icon color according to frequency
ms: Laras warna ikon CPU berdasarkan frekuensi

en: Show CPU fre_quency
ms: Tunjuk frek_unsi CPU

en: Show CPU _governor
ms: Tunjuk _gabenor CPU

en: Your system does not support cpufreq.
    The plugin only shows the current cpu frequency
ms: Sistem anda tidak menyokong cpufreq.
    Pemalam hanya menunjukkan frekuensi cpu semasa

en: Scaling driver:
ms: Pemacu penskalaan:

en: No scaling driver available
ms: Tiada pemacu penskalaan tersedia

en: Available frequencies:
ms: Frekuensi tersedia:

en: Available governors:
ms: Gabenor tersedia:

en: Current governor:
ms: Gabenor semasa:

en: CPU Information
ms: Maklumat CPU

en: An overview of all the CPUs in the system
ms: Selayang pandang semua CPU di dalam sistem

en: current min
ms: min semasa

en: current avg
ms: pur semasa

en: current max
ms: maks semasa

en: No CPU information available.
ms: Tiada maklumat CPU tersedia.

en: %zu cpu available | %zu cpus available
ms[0]: %zu cpu tersedia

en: Frequency:
ms: Frekuensi:

en: Governor:
ms: Gabenor:

en: Show CPU frequencies and governor
ms: Tunjuk frekuensi dan gabenor CPU

en: Copyright (c) 2003-2022
ms: Hak cipta (c) 2003-2022

en: Your system is not configured correctly to support CPU frequency scaling!
ms: Sistem anda tidak dikonfigur dengan betul untuk menyokong penskalaan frekuensi CPU!

en: Your system is not supported yet!
ms: Sistem anda belum lagi disokong!

en: The CPU displayed by the XFCE cpufreq plugin has been reset to a default value
ms: CPU yang dipaparkan oleh pemalam cpufreq XFCE telah ditetap semula ke nilai lalainya

en: CPU Frequency Monitor
ms: Pemantau Frekuensi CPU
