Xfce Panel Plugins - en to nb translation catalogue (42 entries)

en: Select font...
nb: Velg skrifttype ...

en: Select font family and size to use for the labels.
nb: Velg skriftfamilie og størrelse for bruk på etikettene.

en: Right-click to revert to the default font.
nb: Høyreklikk for å gå tilbake til forvalgt skrift.

en: Select font
nb: Velg skrifttype

en: Right-click to revert to the default color
nb: Høyreklikk for å gå tilbake til forvalgt farge

en: Configure CPU Frequency Monitor
nb: Oppsett av frekvensmonitor for CPU

en: _Close
nb: Lukk

en: _Update interval:
nb: _Oppdateringsintervall:

en: _Font:
nb: _Skrifttype:

en: _Font color:
nb: _Skriftfarge:

en: Select font color
nb: Velg skriftfarge

en: _Display CPU:
nb: _Vis CPU:

en: avg
nb: gjennomsnitt

en: max
nb: maks

en: Unit:
nb: Enhet:

note: check buttons for display widgets in panel
en: _Keep compact
nb: _Behold sammenpakket

en: Show text in a single _line
nb: Vis tekst i enkelt _linje

en: Show CPU _icon
nb: Vis CPU-_ikon

en: Adjust CPU icon color according to frequency
nb: Endre ikonfarge for CPU etter frekvens

en: Show CPU fre_quency
nb: Vis CPU-fre_kvens

en: Show CPU _governor
nb: Vis CPU _reguleringsplattform

en: Your system does not support cpufreq.
    The plugin only shows the current cpu frequency
nb: Systemet ditt støtter ikke cpufreq.
    Programtillegget viser kun gjeldende CPU-frekvens

en: Scaling driver:
nb: Skaleringsdriver:

en: No scaling driver available
nb: Ingen skaleringsdriver tilgjengelig

en: Available frequencies:
nb: Tilgjengelige frekvenser:

en: Available governors:
nb: Tilgjengelige reguleringer:

en: Current governor:
nb: Nåværende regulering:

en: CPU Information
nb: CPU-informasjon

en: An overview of all the CPUs in the system
nb: En oversikt over CPU-ene på systemet

en: current min
nb: nåværende min

en: current avg
nb: nåværende gjennomsnitt

en: current max
nb: nåværende maks

en: No CPU information available.
nb: Ingen tilgjengelig CPU-info

en: %zu cpu available | %zu cpus available
nb[0]: %zu CPU er tilgjengelig
nb[1]: %zu CPU-er er tilgjengelige

en: Frequency:
nb: Frekvens:

en: Governor:
nb: Profil:

en: Show CPU frequencies and governor
nb: Vis CPU-frekvenser og reguleringsplattform

en: Copyright (c) 2003-2022
nb: Opphavsrett (c) 2003-2022

en: Your system is not configured correctly to support CPU frequency scaling!
nb: Systemet ditt er ikke riktig konfigurert for å støtte CPU-frekvensskalering!

en: Your system is not supported yet!
nb: Systemet ditt er ikke støttet enda!

en: The CPU displayed by the XFCE cpufreq plugin has been reset to a default value
nb: CPU-en vist av Xfce cpufreq-tillegget ble tilbakestilt til standardverdi

en: CPU Frequency Monitor
nb: CPU Frekvensmonitor
