Xfce Panel Plugins - en to nl translation catalogue (43 entries)

en: Select font...
nl: Kies lettertype...

en: Select font family and size to use for the labels.
nl: Kies lettertypefamilie en -grootte om te gebruiken voor de etiketten.

en: Right-click to revert to the default font.
nl: Rechtsklik om terug te zetten op het standaardlettertype.

en: Select font
nl: Kies lettertype

en: Right-click to revert to the default color
nl: Rechtsklik om de standaardkleur terug te zetten

en: Configure CPU Frequency Monitor
nl: Monitor voor processorfrequentie instellen

en: _Close
nl: S_luiten

en: <b>Monitor</b>
nl: <b>Bewaken</b>

en: _Update interval:
nl: Tussenpoze voor bijwerken:

en: <b>Panel</b>
nl: <b>Werkbalk</b>

en: _Font:
nl: Lettertype:

en: _Font color:
nl: _Lettertypekleur:

en: Select font color
nl: Kies kleur van lettertype

en: _Display CPU:
nl: Toon CPU:

en: avg
nl: gem

en: Unit:
nl: Eenheid:

note: check buttons for display widgets in panel
en: _Keep compact
nl: Houd compact

en: Show text in a single _line
nl: Toon tekst in een enkele regel

en: Show CPU _icon
nl: Toon CPU-pictogram

en: Adjust CPU icon color according to frequency
nl: Maak kleur van CPU-pictogram afhankelijk van frequentie

en: Show CPU fre_quency
nl: Toon CPU-frequentie

en: Show CPU _governor
nl: Toon CPU-beheerder

en: Your system does not support cpufreq.
    The plugin only shows the current cpu frequency
nl: Uw systeem ondersteunt cpufreq niet.
    De invoegtoepassing toont alleen de huidige CPU-frequentie

en: Scaling driver:
nl: Stuurprogramma voor schalen:

en: No scaling driver available
nl: Geen stuurprogramma beschikbaar voor schalen

en: Available frequencies:
nl: Beschikbare frequenties:

en: Available governors:
nl: Beschikbare beheerders:

en: Current governor:
nl: Huidige beheerder:

en: CPU Information
nl: Processorinformatie

en: An overview of all the CPUs in the system
nl: Een overzicht van alle processoren in het systeem

en: current min
nl: huidige min

en: current avg
nl: huidige gem

en: current max
nl: huidige max

en: No CPU information available.
nl: Geen CPU-informatie beschikbaar

en: %zu cpu available | %zu cpus available
nl[0]: %zu CPU beschikbaar
nl[1]: %zu CPU's beschikbaar

en: Frequency:
nl: Frequentie:

en: Governor:
nl: Beheerder:

en: Show CPU frequencies and governor
nl: Toon CPU-frequenties en beheerder

en: Copyright (c) 2003-2022
nl: Auteursrecht (c) 2003-2022

en: Your system is not configured correctly to support CPU frequency scaling!
nl: Uw systeem is niet juist ingesteld om het schalen van CPU-frequenties te ondersteunen.

en: Your system is not supported yet!
nl: Uw systeem wordt nog niet ondersteund.

en: The CPU displayed by the XFCE cpufreq plugin has been reset to a default value
nl: De CPU die wordt getoond door het invoegsel van XFCE cpufreq is teruggezet op een standaardwaarde

en: CPU Frequency Monitor
nl: Monitor voor processorfrequentie
