Xfce Panel Plugins - en to oc translation catalogue (35 entries)

en: Select font...
oc: Seleccionar la poliça ...

en: Select font family and size to use for the labels.
oc: Seleccionar la familha de poliça e la talha d'utilizar per las etiquetas.

en: Right-click to revert to the default font.
oc: Clic drech per tornar a la poliça per defaut.

en: Select font
oc: Seleccionar la poliça

en: Configure CPU Frequency Monitor
oc: Configurar lo monitor de frequéncia del processor

en: _Close
oc: _Tampar

en: _Update interval:
oc: Interval de mesa a jorn :

en: <b>Panel</b>
oc: <b>Tablèu de bòrd</b>

en: _Font:
oc: Poliça :

en: _Font color:
oc: _Color poliça :

en: _Display CPU:
oc: Afichar lo processor :

en: avg
oc: mej

en: Unit:
oc: Unitat :

note: check buttons for display widgets in panel
en: _Keep compact
oc: Gardar lo compacte

en: Show text in a single _line
oc: Afichar lo tèxte en una sola _linha

en: Show CPU _icon
oc: Afichar l'_icòna del processor

en: Show CPU fre_quency
oc: Afichar la fre_quéncia del processor

en: Show CPU _governor
oc: Afichar lo _governador del processor

en: Scaling driver:
oc: Pilòt d'ajustament :

en: No scaling driver available
oc: Cap de pilòt d'ajustament pas disponible

en: Available frequencies:
oc: Frequéncias disponiblas :

en: Available governors:
oc: Perfils disponibles :

en: Current governor:
oc: Perfil actual :

en: CPU Information
oc: Informacion sul processor

en: An overview of all the CPUs in the system
oc: Un apercebut de totes los processors dins lo sistèma

en: current min
oc: min actual

en: current avg
oc: mej actuala

en: current max
oc: max actual

en: No CPU information available.
oc: Pas cap d'informacion de disponible sul processor.

en: Frequency:
oc: Frequéncia :

en: Governor:
oc: Perfil :

en: Show CPU frequencies and governor
oc: Afichar las frequéncias del processor e del governador

en: Your system is not configured correctly to support CPU frequency scaling!
oc: Vòstre sistèma es pas configurat corrèctament per sosténer l'ajustament de frequéncia del processor !

en: Your system is not supported yet!
oc: Vòstre sistèma es pas encara suportat !

en: CPU Frequency Monitor
oc: Monitor de frequéncia del processor
