Xfce Panel Plugins - en to pl translation catalogue (44 entries)

en: Select font...
pl: Wybór czcionki...

en: Select font family and size to use for the labels.
pl: Ustala krój i rozmiar czcionki etykiet

en: Right-click to revert to the default font.
pl: Przywraca domyślną czcionkę kliknięciem prawego przycisku myszy

en: Select font
pl: Wybór czcionki

en: Right-click to revert to the default color
pl: Przywraca domyślny kolor kliknięciem prawego przycisku myszy

en: Configure CPU Frequency Monitor
pl: Monitor częstotliwości CPU

en: _Close
pl: Za_mknij

en: _Update interval:
pl: _Okres uaktualniania:

en: _Font:
pl: _Czcionka:

en: _Font color:
pl: _Kolor czcionki:

en: Select font color
pl: Wybór koloru czcionki

en: _Display CPU:
pl: _Wyświetlany CPU:

en: min
pl: min.

en: avg
pl: śr.

en: max
pl: maks.

en: Unit:
pl: Jednostka:

en: Auto
pl: Automatyczna

note: check buttons for display widgets in panel
en: _Keep compact
pl: _Układ zwarty

en: Show text in a single _line
pl: Wyświetlanie tekstu w pojedynczym _wierszu

en: Show CPU _icon
pl: _Ikona CPU

en: Adjust CPU icon color according to frequency
pl: Dostosowywanie koloru ikony CPU zgodnie z częstotliwością

en: Show CPU fre_quency
pl: _Częstotliwość CPU

en: Show CPU _governor
pl: _Zarządca CPU

en: Your system does not support cpufreq.
    The plugin only shows the current cpu frequency
pl: Twój system nie obsługuje cpufreq.
    Wtyczka pokazuje tylko bieżącą częstotliwość procesora

en: Scaling driver:
pl: Sterownik skalujący:

en: No scaling driver available
pl: Brak dostępnych sterowników skalujących

en: Available frequencies:
pl: Dostępne częstotliwości:

en: Available governors:
pl: Dostępni zarządcy:

en: Current governor:
pl: Bieżący zarządca:

en: CPU Information
pl: Informacje CPU

en: An overview of all the CPUs in the system
pl: Przegląd wszystkich CPU systemu

en: current min
pl: obecna min.

en: current avg
pl: obecna śr.

en: current max
pl: obecna maks.

en: No CPU information available.
pl: Brak dostępnych informacji o CPU.

en: %zu cpu available | %zu cpus available
pl[0]: %zu dostępny CPU
pl[1]: %zu dostępne CPU
pl[2]: %zu dostępnych CPU
pl[3]: %zu dostępnych CPU

en: Frequency:
pl: Częstotliwość:

en: Governor:
pl: Zarządca:

en: Show CPU frequencies and governor
pl: Wyświetlanie częstotliwości CPU i zarządcy

en: Copyright (c) 2003-2022
pl: Prawa autorskie (c) 2003-2022

en: Your system is not configured correctly to support CPU frequency scaling!
pl: System nie jest prawidłowo skonfigurowany, aby obsługiwać skalowanie częstotliwości CPU.

en: Your system is not supported yet!
pl: Twój system nie jest jeszcze obsługiwany!

en: The CPU displayed by the XFCE cpufreq plugin has been reset to a default value
pl: Procesor wyświetlany przez wtyczkę XFCE cpufreq został zresetowany do wartości domyślnej

en: CPU Frequency Monitor
pl: Monitor częstotliwości CPU
