Xfce Panel Plugins - en to sk translation catalogue (42 entries)

en: Select font...
sk: Vybrať písmo...

en: Select font family and size to use for the labels.
sk: Vyberte rodinu a veľkosť písma na menovky.

en: Right-click to revert to the default font.
sk: Pravým tlačidlom vrátite predvolené písmo.

en: Select font
sk: Vyberte písmo

en: Right-click to revert to the default color
sk: Pravým tlačidlom myši sa vrátite k predvolenej farbe

en: Configure CPU Frequency Monitor
sk: Nastavenie sledovania frekvencie procesora

en: _Close
sk: _Zatvoriť

en: _Update interval:
sk: Interval _obnovenia:

en: _Font:
sk: _Písmo:

en: _Font color:
sk: _Farba písma:

en: Select font color
sk: Vybrať farbu písma

en: _Display CPU:
sk: _Zobraziť CPU:

en: avg
sk: priem

en: Unit:
sk: Jednotka:

en: Auto
sk: Automatická

note: check buttons for display widgets in panel
en: _Keep compact
sk: _Kompaktné

en: Show text in a single _line
sk: Zobraziť text v _jednom riadku

en: Show CPU _icon
sk: Zobraziť _ikonu CPU

en: Adjust CPU icon color according to frequency
sk: Upravovať farbu ikony procesora podľa frekvencie

en: Show CPU fre_quency
sk: Zobraziť fre_kvenciu CPU

en: Show CPU _governor
sk: Zobraziť _správcu CPU

en: Your system does not support cpufreq.
    The plugin only shows the current cpu frequency
sk: Tento systém nepodporuje cpufreq.
    Zásuvný modul bude zobrazovať len aktuálnu frekvenciu procesora

en: Scaling driver:
sk: Ovládač škálovania:

en: No scaling driver available
sk: Nie je dostupný žiadny ovládač škálovania

en: Available frequencies:
sk: Dostupné frekvencie:

en: Available governors:
sk: Dostupní správcovia:

en: Current governor:
sk: Aktuálny správca:

en: CPU Information
sk: Informácie o procesore

en: An overview of all the CPUs in the system
sk: Prehľad o všetkých procesoroch systému

en: current min
sk: aktuálne min

en: current avg
sk: aktuálny priem

en: current max
sk: aktuálne max

en: No CPU information available.
sk: Nie sú dostupné informácie o oCPU

en: %zu cpu available | %zu cpus available
sk[0]: %zu dostupný procesor
sk[1]: %zu dostupné procesory
sk[2]: %zu dostupných procesorov
sk[3]: %zu dostupných procesorov

en: Frequency:
sk: Frekvencia:

en: Governor:
sk: Správca:

en: Show CPU frequencies and governor
sk: Zobraziť frekvenciu a správcu CPU

en: Copyright (c) 2003-2022
sk: Autorské práva © 2003-2022

en: Your system is not configured correctly to support CPU frequency scaling!
sk: Váš systém nie je správne nastavený na podporu zmeny frekvencie CPU!

en: Your system is not supported yet!
sk: Váš systém zatiaľ nie je podporovaný!

en: The CPU displayed by the XFCE cpufreq plugin has been reset to a default value
sk: Procesor zobrazený v zásuvnom module cpufreq prostredia XFCE bol obnovený na predvolenú hodnotu

en: CPU Frequency Monitor
sk: Sledovanie frekvencie procesora
