Xfce Panel Plugins - en to sl translation catalogue (46 entries)

en: Select font...
sl: Izbira pisave...

en: Select font family and size to use for the labels.
sl: Izberite družino in velikost pisave za oznake

en: Right-click to revert to the default font.
sl: Desni klik za povrnitev na privzeto pisavo

en: Select font
sl: Izberi pisavo

en: Right-click to revert to the default color
sl: Desni klik za povratek na privzeto barvo

en: Configure CPU Frequency Monitor
sl: Nastavi prikazovalnik frekvence procesorja

en: _Close
sl: _Zapri

en: <b>Monitor</b>
sl: <b>Prikazovalnik</b>

en: _Update interval:
sl: Interval posoda_bljanja:

en: <b>Panel</b>
sl: <b>Pano</b>

en: _Font:
sl: P_isava:

en: _Font color:
sl: _Barva pisave:

en: Select font color
sl: Izbria barve pisave

en: _Display CPU:
sl: _Prikaz procesorja:

en: min
sl: min.

en: avg
sl: povp.

en: max
sl: maks.

en: Unit:
sl: Enota:

en: Auto
sl: Samodejno

note: check buttons for display widgets in panel
en: _Keep compact
sl: _Ohrani _kompaktno

en: Show text in a single _line
sl: Prikaži tekst v eni vrst_ici

en: Show CPU _icon
sl: Prikaži _ikono procesorja

en: Adjust CPU icon color according to frequency
sl: Prilagodi barvo ikone procesorja skladno frekvenci

en: Show CPU fre_quency
sl: Prikaži frekven_co procesorja

en: Show CPU _governor
sl: Prikaži upravitelja procesorja

en: Your system does not support cpufreq.
    The plugin only shows the current cpu frequency
sl: Vaš sistem ne podpira cpufreq.
    Vtičnik prikazuje le trenutno frekvenco procesorja

en: Scaling driver:
sl: Gonilnik za skaliranje:

en: No scaling driver available
sl: Ni gonilnika za skaliranje

en: Available frequencies:
sl: Frekvence, ki so na voljo:

en: Available governors:
sl: Sheme, ki so na voljo:

en: Current governor:
sl: Trenutna shema:

en: CPU Information
sl: Informacije o procesorju

en: An overview of all the CPUs in the system
sl: Pregled vseh procesorjev, ki so v sistemu

en: current min
sl: trenutni min.

en: current avg
sl: trenutno povp.

en: current max
sl: trenutni maks.

en: No CPU information available.
sl: Ni podatkov o procesorju.

en: %zu cpu available | %zu cpus available
sl[0]: Na voljo je %zu procesor
sl[1]: Na voljo sta %zu procesorja
sl[2]: Na voljo so %zu procesorji
sl[3]: Na voljo je %zu procesorjev

en: Frequency:
sl: Frekvenca:

en: Governor:
sl: Shema:

en: Show CPU frequencies and governor
sl: Prikaži frekvenco procesorja in shemo

en: Copyright (c) 2003-2022
sl: Avtorske pravice (c) 2003-2022

en: Your system is not configured correctly to support CPU frequency scaling!
sl: Vaš sistem ni pravilno nastavljen, da bi podpiral skaliranje frekvence procesorja!

en: Your system is not supported yet!
sl: Vaš sistem še ni podprt!

en: The CPU displayed by the XFCE cpufreq plugin has been reset to a default value
sl: Procesor, ki ga prikazuje vtičnik XFCE cpufreq je bil ponastavljen na privzeto vrednost

en: CPU Frequency Monitor
sl: Prikazovalnik frekvence procesorja
