Xfce Panel Plugins - en to sr translation catalogue (46 entries)

en: Select font...
sr: Изаберите словолик...

en: Select font family and size to use for the labels.
sr: Изаберите врсту словног лика који ће се користити за натписе.

en: Right-click to revert to the default font.
sr: Десни клик враћа на подразумевани словни лик.

en: Select font
sr: Изаберите словни лик

en: Right-click to revert to the default color
sr: Десни клик за враћање на подразумевану боју

en: Configure CPU Frequency Monitor
sr: Подесите праћење учесталости процесора

en: _Close
sr: _Затвори

en: <b>Monitor</b>
sr: <b>Праћење</b>

en: _Update interval:
sr: Учесталост освежавања:

en: <b>Panel</b>
sr: <b>Полица</b>

en: _Font:
sr: _Словни лик:

en: _Font color:
sr: Боја _словолика:

en: Select font color
sr: Изаберите боју словолика

en: _Display CPU:
sr: _Приказ процесора:

en: min
sr: најмање

en: avg
sr: просек

en: max
sr: највише

en: Unit:
sr: Јединица:

en: Auto
sr: Самостално

note: check buttons for display widgets in panel
en: _Keep compact
sr: _Збијено

en: Show text in a single _line
sr: Приказуј писмо у једној _линији

en: Show CPU _icon
sr: Приказуј _сличицу процесора

en: Adjust CPU icon color according to frequency
sr: Подесите боју сличице ЦПУ-а у складу са учесталошћу

en: Show CPU fre_quency
sr: Приказуј _учесталост

en: Show CPU _governor
sr: Приказуј _смернице управљача процесора

en: Your system does not support cpufreq.
    The plugin only shows the current cpu frequency
sr: Овај систем не подржава управљање учесталошћу процесора.
    Прикључак показује само тренутну учесталост процесора

en: Scaling driver:
sr: Управљачки програм:

en: No scaling driver available
sr: Није доступан управљачки програм за учесталост процесора

en: Available frequencies:
sr: Доступне учесталости:

en: Available governors:
sr: Доступни управљачи:

en: Current governor:
sr: Тренутни управљач:

en: CPU Information
sr: О процесору

en: An overview of all the CPUs in the system
sr: Преглед свих процесора на систему

en: current min
sr: тренутно најмање

en: current avg
sr: тренутни просек

en: current max
sr: тренутно највише

en: No CPU information available.
sr: Нису доступни подаци о процесору.

en: %zu cpu available | %zu cpus available
sr[0]: %zu процесор је доступан
sr[1]: %zu процесора су доступна
sr[2]: %zu процесра је доступно

en: Frequency:
sr: Учесталост:

en: Governor:
sr: Управљач:

en: Show CPU frequencies and governor
sr: Приказуј управљача и учесталости процесора

en: Copyright (c) 2003-2022
sr: Права умножавања (c) 2003-2022

en: Your system is not configured correctly to support CPU frequency scaling!
sr: Овај систем није подешен правилно за мењање учесталости процесора!

en: Your system is not supported yet!
sr: Овај систем још увек није подржан!

en: The CPU displayed by the XFCE cpufreq plugin has been reset to a default value
sr: ЦПУ приказан прикључком учесталости процесора је враћен на подразумевану вредност

en: CPU Frequency Monitor
sr: Праћење учесталости процесора
