Xfce Panel Plugins - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Select font...
ug: ...خەت نۇسخا تاللاش

en: Select font
ug: خەت نۇسخا تاللاش

en: Configure CPU Frequency Monitor
ug: «س پ ئۇ (CPU) نىڭ چاستوتا كۆزەتچىسى» نى سەپلەش

en: <b>Monitor</b>
ug: <b>كۆزەتكۈ</b>

en: _Update interval:
ug: يېڭىلاش ئىنتېرۋالى(_U):

en: <b>Panel</b>
ug: <b>كۆزنەك(Panel)</b>

en: _Display CPU:
ug: كۆرسىتىدىغان س پ ئۇ (CPU)(_D):

en: min
ug: ئەڭ كىچىك قىممەت

en: max
ug: ئەڭ چوڭ قىممەت

en: Show CPU fre_quency
ug: س پ ئۇ (CPU) چاستوتىسىنى كۆرسەت(_Q)

en: Scaling driver:
ug: تەڭشىگۈچى قوزغاتقۇ:

en: No scaling driver available
ug: تەڭشىگۈچى قوزغاتقۇ يوق

en: Available frequencies:
ug: ئىشلەتكىلى بولىدىغان چاستوتىلار:

en: Available governors:
ug: ئىشلەتكىلى بولىدىغان governor لار:

en: Current governor:
ug: نۆۋەتتىكى governor:

en: CPU Information
ug: س پ ئۇ (CPU) ئۇچۇرى

en: An overview of all the CPUs in the system
ug: مەزكۇر سىستېمىدىكى بارلىق س پ ئۇ (CPU) لارنىڭ ئومۇمىي ئەھۋالى

en: %zu cpu available | %zu cpus available
ug[1]: ئىشلەتكىلى بولىدىغان س پ ئۇ (CPU) نىڭ سانى %zu

en: Frequency:
ug: چاستوتا:

en: Your system is not supported yet!
ug: سىستېمىڭىزدا تېخى ئىشلەتكىلى بولمايدۇ!

en: CPU Frequency Monitor
ug: س پ ئۇ (CPU) نىڭ چاستوتا كۆزەتچىسى
