Xfce Panel Plugins - en to be translation catalogue (54 entries)

en: Graphical representation of the CPU load
be: Графічнае адлюстраванне нагрузкі на ЦП

en: 'Overall' is showing the impact on the overall performance of the machine.
be: Значэнне "Агулам" паказвае ўплыў на агульную прадукцыйнасць машыны.

en: 'Hotspots' is showing the momentary performance impact on just the threads involved in suboptimal SMT scheduling decisions.
be: Значэнне "Па пунктах" паказвае імгненны ўплыў на прадукцыйнасць струменяў, якія ўдзельнічаюць у неаптымальных рашэннях планавання адначасовай шматструменевасці (SMT).

en: CPU Graph Properties
be: Уласцівасці CPU Graph

en: _Close
be: _Закрыць

en: Run in terminal
be: Запускаць у тэрмінале

en: Use startup notification
be: Выводзіць апавяшчэнне падчас запуску

en: Color used to highlight potentially suboptimal
    placement of threads on CPUs with SMT
be: Колер, які выкарыстоўваецца для падсвятлення неаптымальнага размяшчэння струменяў працэсараў з адначасовай шматструменевасцю (SMT)

en: Highlight suboptimal SMT scheduling
be: Падсвятленне неаптымальнага планавання адначасовай шматструменевасці (SMT)

en: SMT issues color:
be: Колер праблем:

en: Use non-linear time-scale
be: Нелінейная шкала часу

en: Per-core history graphs
be: Графікі гісторыі для кожнага ядра

en: Color 1:
be: Колер 1:

en: Color 2:
be: Колер 2:

en: Color 3:
be: Колер 3:

en: Background:
be: Фон:

en: Show current usage bar | Show current usage bars
be[0]: Паказваць бягучы радок
be[1]: Паказваць бягучыя радкі
be[2]: Паказваць бягучыя радкі
be[3]: Паказваць бягучыя радкі

en: Bars color:
be: Колеры радкоў:

en: Show frame
be: Паказваць рамку

en: Show border
be: Паказваць межы

en: Appearance
be: Выгляд

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Stats
be: Статыстыка

en: Fastest (~250ms)
be: Найхутчэйшы (~250 мс)

en: Fast (~500ms)
be: Хуткі (~500 мс)

en: Normal (~750ms)
be: Звычайны (~750 мс)

en: Slow (~1s)
be: Павольны (~1 с)

en: Slowest (~3s)
be: Найбольш павольны (~3с)

en: Update Interval:
be: Інтэрвал абнаўлення:

en: All
be: Усе

en: Tracked Core:
be: Ядро:

en: Width:
be: Шырыня:

en: Height:
be: Вышыня:

en: Threshold (%):
be: Парог (%):

en: Spacing:
be: Iнтэрвал:

en: Spacing between per-core history graphs
be: Інтэрвал паміж графікамі гісторыі кожнага ядра

en: Associated command:
be: Звязаны загад:

en: Disabled
be: Выключана

en: Normal
be: Звычайны

en: No history
be: Без гісторыі

en: Grid
be: Сетка

en: Mode:
be: Рэжым:

en: Solid
be: Суцэльны

en: Gradient
be: Градыент

en: Fire
be: Полымя

en: Color mode:
be: Рэжым колераў:

en: SMT detected: Yes
be: Падтрымка SMT: так

en: SMT detected: No
be: Падтрымка SMT: не

en: Number of SMT scheduling incidents: %u
be: Колькасць падзей планавання шматструменевасці: %u

en: Estimated performance impact:
be: Падлічаны ўплыў на прадукцыйнасць:

en: Overall: %.3g%%
be: Агулам: %.3g%%

en: Hotspots: %.3g%%
be: Па пунктах: %.3g%%

en: SMT detected: N/A
be: Падтрымка SMT: не вызначана

en: CPU Graph
be: Графікі ЦП
