Xfce Panel Plugins - en to bg translation catalogue (63 entries)

en: Graphical representation of the CPU load
bg: Графично представяне на натоварването на ЦП

en: CPU usage: %.1f%%
bg: CPU заетост: %.1f%%

en: 'Overall' is showing the impact on the overall performance of the machine.
bg: „Цялостно“ показва въздействието върху цялостната производителност на машината.

en: 'Hotspots' is showing the momentary performance impact on just the threads involved in suboptimal SMT scheduling decisions.
bg: „Горещи точки“ показва моментното въздействие върху производителността само върху нишките, участващи в решенията за неоптимално планиране на SMT.

en: CPU Graph Properties
bg: Свойства на Графиката на ЦП

en: _Close
bg: Затваряне

en: Run in terminal
bg: Изпълнение в терминал

en: Use startup notification
bg: Използване на уведомление при стартиране

en: Color used to highlight potentially suboptimal
    placement of threads on CPUs with SMT
bg: Цвят, използван за подчертаване на потенциално неоптимално
    поставяне на нишки на процесори със SMT

en: Display SMT statistics
bg: Показване на SMT статистика

en: Highlight suboptimal SMT scheduling
bg: Маркирайте неоптимално планиране на SMT

en: SMT issues color:
bg: Цвят за SMT проблем:

en: Use non-linear time-scale
bg: Използване на нелинейна скала за времето

en: Per-core history graphs
bg: Графики на историята на ядро

en: Color 1:
bg: Цвят 1:

en: Color 2:
bg: Цвят 2:

en: Color 3:
bg: Цвят 3:

en: System:
bg: Система:

en: User:
bg: Потребител:

en: Nice:
bg: Добро:

en: IO wait:
bg: IO изчакване:

en: Background:
bg: Фон:

en: Show current usage bar | Show current usage bars
bg[0]: Показване на стълб за текущото ползване
bg[1]: Показване на стълбове за текущото ползване

en: Bars color:
bg: Цвят на стълбовете:

en: Show frame
bg: Показване на рамката

en: Show border
bg: Показване на границата

en: Appearance
bg: Външен вид

en: Advanced
bg: Разширени

en: Stats
bg: Статистика

en: Fastest (~250ms)
bg: Най-бързо (~250ms)

en: Fast (~500ms)
bg: Бързо (~500ms)

en: Normal (~750ms)
bg: Нормално: (~750ms)

en: Slow (~1s)
bg: Бавно (~1s)

en: Slowest (~3s)
bg: Най- бавно (~3s)

en: Update Interval:
bg: Интервал на опресняване:

en: All
bg: Всички

en: Tracked Core:
bg: Следено ядро:

en: Width:
bg: Ширина:

en: Height:
bg: Височина:

en: Threshold (%):
bg: Праг (%):

en: Spacing:
bg: Разстояние:

en: Spacing between per-core history graphs
bg: Разстояние между графиките на историята на ядро

en: Associated command:
bg: Свързана команда:

en: The command to run when the plugin is left-clicked.
bg: Командата да стартира при кликване с ляв бутон върху добавката.

en: If not specified, it defaults to xfce4-taskmanager, htop or top.
bg: Ако не е посочено, по подразбиране е xfce4-taskmanager, htop или top.

en: Disabled
bg: Изключено

en: Normal
bg: Нормален

en: No history
bg: Без история

en: Grid
bg: Мрежа

en: Mode:
bg: Режим:

en: Solid
bg: Плътно

en: Gradient
bg: Преливка

en: Fire
bg: Огън

en: Detailed
bg: Подробно

en: Color mode:
bg: Цветова схема:

en: SMT detected: Yes
bg: Засечен SMT: Да

en: SMT detected: No
bg: Засечен SMT: Не

en: Number of SMT scheduling incidents: %u
bg: Брой на планирани SMT инциденти: %u

en: Estimated performance impact:
bg: Очаквано въздействие върху изпълнението:

en: Overall: %.3g%%
bg: Цялостно: %.3g%%

en: Hotspots: %.3g%%
bg: Горещи точки: %.3g%%

en: SMT detected: N/A
bg: Засечен SMT: Няма налична информация

en: CPU Graph
bg: Графика на ЦП
