Xfce Panel Plugins - en to cs translation catalogue (57 entries)

en: Graphical representation of the CPU load
cs: Grafická reprezentace zatížení procesoru

en: 'Overall' is showing the impact on the overall performance of the machine.
cs: Sekce „Celkový“ zobrazuje vliv na celkový výkon stroje.

en: 'Hotspots' is showing the momentary performance impact on just the threads involved in suboptimal SMT scheduling decisions.
cs: Sekce „Aktivní oblasti“ zobrazuje aktuální vliv na výkon pouze ve vláknech využívajících neoptimální rozhodnutí v plánování SMT.

en: CPU Graph Properties
cs: Vlastnosti Grafu procesoru

en: _Close
cs: _Zavřít

en: Run in terminal
cs: Spustit v terminálu

en: Use startup notification
cs: Použít oznámení o spuštění

en: Color used to highlight potentially suboptimal
    placement of threads on CPUs with SMT
cs: Barva pro zvýraznění potenciálně neoptimálního
    rozmístění vláken na procesorech s funkcí SMT

en: Highlight suboptimal SMT scheduling
cs: Zvýraznit neoptimální plánování SMT

en: SMT issues color:
cs: Barva potíží se SMT:

en: Use non-linear time-scale
cs: Nelineární časová osa

en: Per-core history graphs
cs: Grafy historie pro jednotlivá jádra

en: Color 1:
cs: Barva 1:

en: Color 2:
cs: Barva 2:

en: Color 3:
cs: Barva 3:

en: Background:
cs: Pozadí:

en: Show current usage bar | Show current usage bars
cs[0]: Zobrazit sloupec aktuálního využití
cs[1]: Zobrazit sloupce aktuálního využití
cs[2]: Zobrazit sloupce aktuálního využití
cs[3]: Zobrazit sloupce aktuálního využití

en: Bars color:
cs: Barva sloupců:

en: Show frame
cs: Zobrazovat rámeček

en: Show border
cs: Zobrazit okraje

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Stats
cs: Statistiky

en: Fastest (~250ms)
cs: Nejrychlejší (~250 ms)

en: Fast (~500ms)
cs: Rychlý (~500 ms)

en: Normal (~750ms)
cs: Standardní (~750 ms)

en: Slow (~1s)
cs: Pomalý (~1 s)

en: Slowest (~3s)
cs: Nejpomalejší (~3 s)

en: Update Interval:
cs: Interval obnovení:

en: All
cs: Vše

en: Tracked Core:
cs: Sledované jádro:

en: Width:
cs: Šířka:

en: Height:
cs: Výška:

en: Threshold (%):
cs: Práh (%):

en: Spacing:
cs: Mezery:

en: Spacing between per-core history graphs
cs: Mezery mezi grafy historie pro jednotlivá jádra

en: Associated command:
cs: Přiřazený příkaz:

en: The command to run when the plugin is left-clicked.
cs: Příkaz spuštěný po kliknutí levým tlačítkem na zásuvný modul.

en: If not specified, it defaults to xfce4-taskmanager, htop or top.
cs: Pokud není zadán, je výchozí možností xfce4-taskmanager, htop nebo top.

en: Disabled
cs: Zakázáno

en: Normal
cs: Běžný

en: LED
cs: LED diody

en: No history
cs: Bez historie

en: Grid
cs: Mřížka

en: Mode:
cs: Režim:

en: Solid
cs: Jednobarevný

en: Gradient
cs: Stupňovaný

en: Fire
cs: Oheň

en: Color mode:
cs: Barvený režim:

en: SMT detected: Yes
cs: SMT rozpoznáno: Ano

en: SMT detected: No
cs: SMT rozpoznáno: Ne

en: Number of SMT scheduling incidents: %u
cs: Počet incidentů v plánování SMT: %u

en: Estimated performance impact:
cs: Odhadovaný vliv na výkon:

en: Overall: %.3g%%
cs: Celkový: %.3g%%

en: Hotspots: %.3g%%
cs: Aktivní oblasti: %.3g%%

en: SMT detected: N/A
cs: SMT rozpoznáno: Výsledek není k dispozici

en: CPU Graph
cs: Graf procesoru
