Xfce Panel Plugins - en to el translation catalogue (36 entries)

en: Graphical representation of the CPU load
el: Γραφική αναπαράσταση του φόρτου της CPU

en: CPU Graph Properties
el: Ιδιότητες Γραφήματος CPU

en: _Close
el: _Κλείσιμο

en: Run in terminal
el: Εκτέλεση σε τερματικό

en: Use startup notification
el: Χρήση γνωστοποίησης εκκίνησης

en: Use non-linear time-scale
el: Χρήση μη γραμμικής χρονικής κλίμακας

en: Color 1:
el: Χρώμα 1:

en: Color 2:
el: Χρώμα 2:

en: Color 3:
el: Χρώμα 3:

en: Background:
el: Παρασκήνιο:

en: Show current usage bar | Show current usage bars
el[0]: Προβολή μπάρας με την τρέχουσα χρήση
el[1]: Προβολή μπαρών με την τρέχουσα χρήση

en: Bars color:
el: Χρώμα μπάρας:

en: Show frame
el: Εμφάνιση πλαισίου

en: Show border
el: Εμφάνιση περιγράμματος

en: Appearance
el: Εμφάνιση

en: Advanced
el: Για προχωρημένους

en: Fastest (~250ms)
el: Γρηγορότερα (~250ms)

en: Fast (~500ms)
el: Γρήγορα (~500ms)

en: Normal (~750ms)
el: Κανονικά (~750ms)

en: Slow (~1s)
el: Αργά (~1s)

en: Update Interval:
el: Μεσοδιάστημα ενημέρωσης:

en: All
el: Όλα

en: Tracked Core:
el: Ανιχνεύσιμος πυρήνας:

en: Width:
el: Πλάτος:

en: Height:
el: Ύψος

en: Associated command:
el: Συσχετισμένη εντολή:

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Normal
el: Κανονικά

en: No history
el: Χωρίς ιστορικό

en: Grid
el: Πλέγμα

en: Mode:
el: Τρόπος:

en: Solid
el: Συμπαγές

en: Gradient
el: Διαβάθμιση

en: Fire
el: Φωτιά

en: Color mode:
el: Λειτουργία χρώματος:

en: CPU Graph
el: Γράφημα CPU
