Xfce Panel Plugins - en to et translation catalogue (37 entries)

en: Graphical representation of the CPU load
et: Protsessori koormuse graafiline esitus

en: CPU Graph Properties
et: Protsessori koormusgraafiku seadistused

en: _Close
et: _Sulge

en: Run in terminal
et: Käivita terminalis

en: Use startup notification
et: Kasuta käivitusteavitust

en: Use non-linear time-scale
et: Kasuta mittelineaarset ajaskaalat

en: Color 1:
et: Värv 1:

en: Color 2:
et: Värv 2:

en: Color 3:
et: Värv 3:

en: Background:
et: Taustavärv:

en: Show current usage bar | Show current usage bars
et[0]: Näita hetkekoormust tulbana
et[1]: Näita hetkekoormust tulpadena

en: Bars color:
et: Tulpdiagrammi värv:

en: Show frame
et: Näita ümbrisraami

en: Show border
et: Näita ääristust

en: Appearance
et: Välimus

en: Advanced
et: Muud seadistused

en: Fastest (~250ms)
et: Kõige kiirem (~250ms)

en: Fast (~500ms)
et: Kiire (~500ms)

en: Normal (~750ms)
et: Tavaline (~750ms)

en: Slow (~1s)
et: Aeglane (~1s)

en: Slowest (~3s)
et: Kõige aeglasem (~3s)

en: Update Interval:
et: Uuendamise välp:

en: All
et: Kõik

en: Tracked Core:
et: Jälgitavd tuumad:

en: Width:
et: Laius:

en: Height:
et: Kõrgus:

en: Associated command:
et: Seotud rakendus:

en: Disabled
et: Välja lülitatud

en: Normal
et: Tavaline

en: LED
et: LED-ekraan

en: No history
et: Ära näita ajalugu

en: Grid
et: Taustaruudustik

en: Mode:
et: Koormusgraafiku kuvamine:

en: Solid
et: Ühtlane

en: Fire
et: Leegid

en: Color mode:
et: Värvi kuvamine:

en: CPU Graph
et: Protsessori koormusgraafik
