Xfce Panel Plugins - en to eu translation catalogue (56 entries)

en: Graphical representation of the CPU load
eu: CPU lan-kargaren errepresentazio grafikoa

en: 'Overall' is showing the impact on the overall performance of the machine.
eu: 'Orokorra' makinaren errendimendu orokorrean eragina erakusten ari da.

en: 'Hotspots' is showing the momentary performance impact on just the threads involved in suboptimal SMT scheduling decisions.
eu: 'Sartze-puntuak' une bateko errendimendu eragina erakusten ari da SMT programazio erabaki azpi-optimoetan sartutako harietan soilik.

en: CPU Graph Properties
eu: CPU grafiko propietateak

en: _Close
eu: _Itxi

en: Run in terminal
eu: Exekutatu terminalean

en: Use startup notification
eu: Erabili abioan

en: Color used to highlight potentially suboptimal
    placement of threads on CPUs with SMT
eu: SMT duten PUZetan harien kokatze azpi-optimo
    potentzialak nabarmentzeko erabili beharreko kolorea

en: Highlight suboptimal SMT scheduling
eu: Nabarmendu SMT programazio azpi-optimoa

en: SMT issues color:
eu: SMT arazoen kolorea:

en: Use non-linear time-scale
eu: Erabili ez-linearra

en: Per-core history graphs
eu: Muin bakoitzeko historia grafikoak

en: Color 1:
eu: 1 Kolorea

en: Color 2:
eu: 2 Kolorea

en: Color 3:
eu: 3 Kolorea:

en: Background:
eu: Atzealdea:

en: Show current usage bar | Show current usage bars
eu[0]: Ikusi uneko erabilera barra
eu[1]: Ikusi uneko erabilera barrak

en: Bars color:
eu: Barra kolorea:

en: Show frame
eu: Markoa ikusi

en: Show border
eu: Ikusi ertza

en: Appearance
eu: Itxura

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Stats
eu: Estatistikak

en: Fastest (~250ms)
eu: Azkarrena (~250ms)

en: Fast (~500ms)
eu: Azkarra (~500ms)

en: Normal (~750ms)
eu: Arrunta (~750ms)

en: Slow (~1s)
eu: Geldoa (~1s)

en: Slowest (~3s)
eu: Geldoena (~3s)

en: Update Interval:
eu: Eguneratze tartea:

en: All
eu: Denak

en: Tracked Core:
eu: Arakatutako muina:

en: Width:
eu: Zabalera

en: Height:
eu: Altuera

en: Threshold (%):
eu: Atalasea (%):

en: Spacing:
eu: Tartea:

en: Spacing between per-core history graphs
eu: Muin bakoitzeko historia grafikoen arteko tartea

en: Associated command:
eu: Loturiko komandoa:

en: The command to run when the plugin is left-clicked.
eu: Plugina ezkerreko botoiarekin klikatua denean exekutatuko den komandoa.

en: If not specified, it defaults to xfce4-taskmanager, htop or top.
eu: Zehazten ez bada, xfce4-taskmanager, htop edo top erabiliko dira lehenetsi bezala.

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Normal
eu: Arrunta

en: No history
eu: Historiarik ez

en: Grid
eu: Sareta

en: Mode:
eu: Modua:

en: Solid
eu: Solidoa

en: Gradient
eu: Gradiantea

en: Fire
eu: Sua

en: Color mode:
eu: Kolore modua:

en: SMT detected: Yes
eu: SMT antzemanda: Bai

en: SMT detected: No
eu: SMT antzemanda: Ez

en: Number of SMT scheduling incidents: %u
eu: SMT programazio gertakarien kopurua: %u

en: Estimated performance impact:
eu: Errendimenduaren inpaktu balioztatua:

en: Overall: %.3g%%
eu: Orokorra: %.3g%%

en: Hotspots: %.3g%%
eu: Sartze-puntuak: %.3g%%

en: SMT detected: N/A
eu: SMT antzemanda: E/E

en: CPU Graph
eu: CPU Grafikoa
