Xfce Panel Plugins - en to fi translation catalogue (37 entries)

en: Graphical representation of the CPU load
fi: Suorittimien käyttöasteen kuvaaja

en: CPU Graph Properties
fi: Suoritinkäytön kuvaaja

en: _Close
fi: _Sulje

en: Run in terminal
fi: Suorita päätteessä

en: Use startup notification
fi: Käytä käynnistyksen huomautusta

en: Use non-linear time-scale
fi: Epälineaarinen aika-asteikko

en: Color 1:
fi: Väri 1:

en: Color 2:
fi: Väri 2:

en: Color 3:
fi: Väri 3:

en: User:
fi: Käyttäjä:

en: Background:
fi: Tausta:

en: Show current usage bar | Show current usage bars
fi[0]: Näytä käyttöastepalkki
fi[1]: Näytä käyttöastepalkit

en: Bars color:
fi: Palkkien väri:

en: Show frame
fi: Näytä kehys

en: Show border
fi: Näytä reunus

en: Appearance
fi: Ulkoasu

en: Advanced
fi: Lisäasetukset

en: Fastest (~250ms)
fi: Nopein (~250 ms)

en: Fast (~500ms)
fi: Nopea (~500 ms)

en: Normal (~750ms)
fi: Normaali (~750 ms)

en: Slow (~1s)
fi: Hidas (~1 s)

en: Update Interval:
fi: Päivitysväli:

en: All
fi: Kaikki

en: Tracked Core:
fi: Seurattava ydin:

en: Width:
fi: Leveys:

en: Height:
fi: Korkeus:

en: Associated command:
fi: Liitetty komento:

en: Disabled
fi: Pois käytöstä

en: Normal
fi: Tavallinen

en: No history
fi: Ei historiaa

en: Grid
fi: Ruudukko

en: Mode:
fi: Tila:

en: Solid
fi: Tasaväri

en: Gradient
fi: Liukuväri

en: Fire
fi: Liekki

en: Color mode:
fi: Väritys:

en: CPU Graph
fi: Suoritinkäyttö
