Xfce Panel Plugins - en to he translation catalogue (62 entries)

en: Graphical representation of the CPU load
he: תיאור גרפי של עומס המעבד

en: CPU usage: %.1f%%
he: שימוש מעבד: %.1f%%

en: 'Overall' is showing the impact on the overall performance of the machine.
he: 'כולל' מציג את ההשפעה על הביצועים הכלליים של המכונה.

en: 'Hotspots' is showing the momentary performance impact on just the threads involved in suboptimal SMT scheduling decisions.
he: 'נקודות חמות' מציג את ההשפעה הרגעית על הביצועים רק של הליכי המשנה המעורבים בהחלטות תזמון ריבוי הליכי משנה בו זמניים תת מיטביות.

en: CPU Graph Properties
he: מאפייני גרף מעבד

en: _Close
he: _סגור

en: Run in terminal
he: הפעל במסוף

en: Use startup notification
he: השתמש בהודעת התחלה

en: Color used to highlight potentially suboptimal
    placement of threads on CPUs with SMT
he: צבע המשמש להדגשת מיקום תת מיטבי אפשרי
     של הליכי משנה במעבדים עם ריבוי הליכי משנה בו זמניים

en: Display SMT statistics
he: הצג סטטיסטיקת SMT

en: Highlight suboptimal SMT scheduling
he: הדגש תזמון ריבוי הליכי משנה בו זמניים תת מיטבי

en: SMT issues color:
he: צבע בעיות ריבוי הליכי משנה בו זמניים:

en: Use non-linear time-scale
he: השתמש בסקאלת זמן לא לינארית

en: Per-core history graphs
he: גרפים של היסטוריה לפי ליבת מעבד

en: Color 1:
he: צבע 1:

en: Color 2:
he: צבע 2:

en: Color 3:
he: צבע 3:

en: System:
he: מערכת:

en: User:
he: משתמש:

en: IO wait:
he: המתנת IO:

en: Background:
he: רקע:

en: Show current usage bar | Show current usage bars
he[0]: הצג סרגל שימוש נוכחי
he[1]: הצג סרגלי שימוש נוכחי
he[2]: הצג סרגלי שימוש נוכחי
he[3]: הצג סרגלי שימוש נוכחי

en: Bars color:
he: צבע סרגלים:

en: Show frame
he: הצג מסגרת

en: Show border
he: הצג גבול

en: Appearance
he: מראה

en: Advanced
he: מתקדם

en: Stats
he: נתונים סטטיסטיים

en: Fastest (~250ms)
he: המהיר ביותר (~250 מילישנייה)

en: Fast (~500ms)
he: מהר (~500 מילישנייה)

en: Normal (~750ms)
he: רגיל (~750 מילישנייה)

en: Slow (~1s)
he: איטי (~1 שנייה)

en: Slowest (~3s)
he: איטי ביותר (~3שניות)

en: Update Interval:
he: מרווח עדכון:

en: All
he: הכל

en: Tracked Core:
he: ליבה במעקב:

en: Width:
he: רוחב:

en: Height:
he: גובה:

en: Threshold (%):
he: סף (%):

en: Spacing:
he: מרווח:

en: Spacing between per-core history graphs
he: מרווח בין גרפים של היסטוריה לפי ליבת מעבד

en: Associated command:
he: פקודה משויכת:

en: The command to run when the plugin is left-clicked.
he: הפקודה להרצה בקליק שמאלי של התוסף.

en: If not specified, it defaults to xfce4-taskmanager, htop or top.
he: אם לא מוגדר, ברירת מחדל ל-xfce4-taskmanager, htop, או top.

en: Disabled
he: מכובה

en: Normal
he: רגיל

en: No history
he: בלי היסטוריה

en: Grid
he: רשת

en: Mode:
he: מצב:

en: Solid
he: מלא

en: Gradient
he: גרדיאנט

en: Fire
he: אש

en: Detailed
he: מפורט

en: Color mode:
he: מצב צבע:

en: SMT detected: Yes
he: גילוי ריבוי הליכי משנה בו זמניים: כן

en: SMT detected: No
he: גילוי ריבוי הליכי משנה בו זמניים: לא

en: Number of SMT scheduling incidents: %u
he: מספר תקריות תזמון ריבוי הליכי משנה בו זמניים:%u

en: Estimated performance impact:
he: השפעה מוערכת על הביצועים:

en: Overall: %.3g%%
he: כולל:%.3g%%

en: Hotspots: %.3g%%
he: נקודות חמות:%.3g%%

en: SMT detected: N/A
he: גילוי ריבוי הליכי משנה בו זמניים: לא זמין

en: CPU Graph
he: גרף מעבד
