Xfce Panel Plugins - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Graphical representation of the CPU load
hu: A CPU-terhelés grafikus ábrázolása

en: CPU Graph Properties
hu: CPU-grafikon tulajdonságai

en: _Close
hu: _Bezárás

en: Run in terminal
hu: Futtatás terminálban

en: Use startup notification
hu: Indítási értesítés használata

en: Use non-linear time-scale
hu: Nem lineáris időskála használata

en: Color 1:
hu: 1. szín:

en: Color 2:
hu: 2. szín:

en: Color 3:
hu: 3. szín:

en: Background:
hu: Háttér:

en: Show current usage bar | Show current usage bars
hu[0]: Aktuális használati sáv megjelenítése
hu[1]: Aktuális használati sávok megjelenítése

en: Bars color:
hu: Sávok színe:

en: Show frame
hu: Keret megjelenítése

en: Show border
hu: Szegély megjelenítése

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Advanced
hu: Speciális

en: Fastest (~250ms)
hu: Leggyorsabb (~250 em)

en: Fast (~500ms)
hu: Gyors (~500 em)

en: Normal (~750ms)
hu: Normál (~750 em)

en: Slow (~1s)
hu: Lassú (~1 mp)

en: Update Interval:
hu: Frissítési időköz:

en: All
hu: Mind

en: Tracked Core:
hu: Követett mag:

en: Width:
hu: Szélesség:

en: Height:
hu: Magasság:

en: Associated command:
hu: Társított parancs:

en: Disabled
hu: Letiltva

en: Normal
hu: Normál

en: No history
hu: Nincs előzmény

en: Grid
hu: Rács

en: Mode:
hu: Mód:

en: Solid
hu: Homogén

en: Gradient
hu: Színátmenet

en: Fire
hu: Tűz

en: Color mode:
hu: Színmód:

en: CPU Graph
hu: CPU-grafikon
