Xfce Panel Plugins - en to hy_AM translation catalogue (35 entries)

en: Graphical representation of the CPU load
hy_AM: ԿՄՍ֊ի բեռնման գծապատկերային ներկայացում

en: CPU Graph Properties
hy_AM: CPU Graph Յատկութիւններ

en: _Close
hy_AM: _Փակել

en: Run in terminal
hy_AM: Գործարկել վահանակում

en: Use startup notification
hy_AM: Աւգտագործել մեկնարկի ծանուցումը

en: Use non-linear time-scale
hy_AM: Աւգտագործել ոչ գծային ժամային սանդղակը

en: Color 1:
hy_AM: Գոյն 1․

en: Color 2:
hy_AM: Գոյն 2.

en: Color 3:
hy_AM: Գոյն 3.

en: Background:
hy_AM: Յետնաշերտ․

en: Show current usage bar | Show current usage bars
hy_AM[0]: Ցուցադրել ընթացիկ աւգտագործուող գաւտին
hy_AM[1]: Ցուցադրել ընթացիմկ աւգտագործուող գաւտիները

en: Bars color:
hy_AM: Գաւտիների գոյն.

en: Show frame
hy_AM: Ցուցադրել շրջանակը

en: Show border
hy_AM: Ցուցադրել եզրը

en: Appearance
hy_AM: Տեսք

en: Advanced
hy_AM: Յառաջացած

en: Fastest (~250ms)
hy_AM: Ամենաարագ (~250ms)

en: Fast (~500ms)
hy_AM: Արագ (~500ms)

en: Normal (~750ms)
hy_AM: Հասարակ (~750ms)

en: Slow (~1s)
hy_AM: Դանդաղ (~1s)

en: Update Interval:
hy_AM: Թարմեցնել դադարը․

en: All
hy_AM: Բոլորը

en: Tracked Core:
hy_AM: Շաւիղուած Միջուկ․

en: Width:
hy_AM: Լայնութիւն․

en: Height:
hy_AM: Բարձրութիւն․

en: Associated command:
hy_AM: Համակցուած հրաման․

en: Disabled
hy_AM: Անջատուած

en: Normal
hy_AM: Միջին

en: No history
hy_AM: Պատմութիւն չկայ

en: Grid
hy_AM: Վանդակացանց

en: Mode:
hy_AM: Աշխատակերպ․

en: Solid
hy_AM: Հոծ

en: Gradient
hy_AM: Սահանցում

en: Fire
hy_AM: Կրակ

en: Color mode:
hy_AM: Գոյնի աշխատակերպ․
