Xfce Panel Plugins - en to kk translation catalogue (35 entries)

en: Graphical representation of the CPU load
kk: Процессор жүктелудің графикалық бейнелеуі

en: CPU Graph Properties
kk: CPU Graph модуль қасиеттері

en: _Close
kk: _Жабу

en: Run in terminal
kk: Терминалда орындау

en: Use startup notification
kk: Қосылу ескертуін қолдану

en: Use non-linear time-scale
kk: Сызықты емес уақыт шкаласы

en: Color 1:
kk: Түс 1:

en: Color 2:
kk: Түс 2:

en: Color 3:
kk: Түс 3:

en: Background:
kk: Фон:

en: Show current usage bar | Show current usage bars
kk[0]: Қолдану панелін көрсету
kk[1]: Қолдану панелін көрсету

en: Bars color:
kk: Бағандар түстері:

en: Show frame
kk: Қоршауын көрсету

en: Show border
kk: Шекарасын көрсету

en: Appearance
kk: Сыртқы түрі

en: Advanced
kk: Кеңейтілген

en: Fastest (~250ms)
kk: Ең жылдам (~250ms)

en: Fast (~500ms)
kk: Жылдам (~500ms)

en: Normal (~750ms)
kk: Қалыпты (~750ms)

en: Slow (~1s)
kk: Баяу (~1s)

en: Update Interval:
kk: Жаңарту мерзімі:

en: All
kk: Барлығы

en: Tracked Core:
kk: Бақыланатын ядро:

en: Width:
kk: Ені:

en: Height:
kk: Биіктігі:

en: Associated command:
kk: Сәйкес команда:

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Normal
kk: Қалыпты

en: No history
kk: Тарихы

en: Grid
kk: Тор

en: Mode:
kk: Режимі:

en: Solid
kk: Бүтін

en: Gradient
kk: Градиент

en: Fire
kk: Жалын

en: Color mode:
kk: Түс режимі:
