Xfce Panel Plugins - en to lt translation catalogue (62 entries)

en: Graphical representation of the CPU load
lt: Grafinis procesoriaus apkrovos atvaizdavimas

en: CPU usage: %.1f%%
lt: Procesoriaus apkrova: %.1f%%

en: 'Overall' is showing the impact on the overall performance of the machine.
lt: „Bendras“ rodo poveikį bendram kompiuterio našumui.

en: 'Hotspots' is showing the momentary performance impact on just the threads involved in suboptimal SMT scheduling decisions.
lt: „Karštieji taškai“ rodo momentinį našumo poveikį gijoms, įtrauktoms į suboptimaliojo SMT planavimo sprendimus.

en: CPU Graph Properties
lt: Procesoriaus grafiko savybės

en: _Close
lt: _Užverti

en: Run in terminal
lt: Vykdyti terminale

en: Use startup notification
lt: Paleidimo metu naudoti perspėjimą

en: Color used to highlight potentially suboptimal
    placement of threads on CPUs with SMT
lt: Spalva, naudojama paryškinti galimai suboptimaliuosius
    gijų procesoriuose išdėstymus naudojant SMT

en: Display SMT statistics
lt: Rodyti SMT statistiką

en: Highlight suboptimal SMT scheduling
lt: Paryškinti suboptimalųjį planavimą

en: SMT issues color:
lt: SMT klaidų spalva:

en: Use non-linear time-scale
lt: Naudoti nelinijinę laiko skalę

en: Per-core history graphs
lt: Atskirų procesorių istorijos grafikas

en: Color 1:
lt: Spalva 1:

en: Color 2:
lt: Spalva 2:

en: Color 3:
lt: Spalva 3:

en: System:
lt: Sistema:

en: User:
lt: Naudotojas:

en: IO wait:
lt: IO laukimas:

en: Background:
lt: Fonas:

en: Show current usage bar | Show current usage bars
lt[0]: Rodyti dabartinę apkrovos juostą
lt[1]: Rodyti dabartines apkrovos juostas
lt[2]: Rodyti dabartines apkrovos juostas
lt[3]: Rodyti dabartines apkrovos juostas

en: Bars color:
lt: Juostų spalva:

en: Show frame
lt: Rodyti rėmelį

en: Show border
lt: Rodyti kampus

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Advanced
lt: Papildomi

en: Stats
lt: Statistika

en: Fastest (~250ms)
lt: Greičiausias (~250ms)

en: Fast (~500ms)
lt: Greitas (~500ms)

en: Normal (~750ms)
lt: Normalus (~750ms)

en: Slow (~1s)
lt: Lėtas (~1s)

en: Slowest (~3s)
lt: Lėčiausias (~3s)

en: Update Interval:
lt: Atnaujinimo intervalas:

en: All
lt: Visi

en: Tracked Core:
lt: Stebimas branduolys:

en: Width:
lt: Plotis:

en: Height:
lt: Aukštis:

en: Threshold (%):
lt: Slenkstis (%):

en: Spacing:
lt: Tarpai:

en: Spacing between per-core history graphs
lt: Tarpai tarp atskirų procesorių istorijos grafikų

en: Associated command:
lt: Susieta komanda:

en: The command to run when the plugin is left-clicked.
lt: Komanda, kurią vykdyti, kai ant įskiepio spustelėjama kairiuoju pelės mygtuku.

en: If not specified, it defaults to xfce4-taskmanager, htop or top.
lt: Jei nenurodyta, pagal numatymą bus naudojama xfce4-taskmanager, htop or top.

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Normal
lt: Normali

en: No history
lt: Be istorijos

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Mode:
lt: Veiksena:

en: Solid
lt: Vientisa

en: Gradient
lt: Gradientas

en: Fire
lt: Ugnis

en: Detailed
lt: Išsami

en: Color mode:
lt: Spalvų veiksena:

en: SMT detected: Yes
lt: SMT aptikta: Taip

en: SMT detected: No
lt: SMT aptikta: Ne

en: Number of SMT scheduling incidents: %u
lt: SMT planavimo incidentų skaičius: %u

en: Estimated performance impact:
lt: Apskaičiuotas našumo poveikis:

en: Overall: %.3g%%
lt: Bendras: %.3g%%

en: Hotspots: %.3g%%
lt: Karštieji taškai: %.3g%%

en: SMT detected: N/A
lt: SMT aptikta: Nepasiekiama

en: CPU Graph
lt: Procesoriaus grafikas
