Xfce Panel Plugins - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Graphical representation of the CPU load
lv: Grafiska CPU noslodzes attēlošana

en: Use non-linear time-scale
lv: Ne lineārs laika mērogs

en: Show frame
lv: Rādīt kadrus:

en: Color 1:
lv: Krāsa 1:

en: Color 2:
lv: Krāsa 2:

en: Color 3:
lv: Krāsa 3:

en: Background:
lv: Fons:

en: Appearance
lv: Izskats

en: Advanced
lv: Paplašināti

en: Fastest (~250ms)
lv: Ātrākais (~250ms)

en: Fast (~500ms)
lv: Ātrs (~500ms)

en: Normal (~750ms)
lv: Parasts (~750ms)

en: Slow (~1s)
lv: Lēns (~1s)

en: Update Interval:
lv: Atjaunināšanas intervāls:

en: Width:
lv: Platums:

en: Height:
lv: Augstums:

en: Associated command:
lv: Saistītās komandas:

en: Normal
lv: Parasts

en: No history
lv: Nav vēstures

en: Mode:
lv: Režīms:

en: Gradient
lv: Gradients

en: Fire
lv: Uguns

en: Color mode:
lv: Krāsu režīms:

en: CPU Graph
lv: CPU grafs
