Xfce Panel Plugins - en to ms translation catalogue (54 entries)

en: Graphical representation of the CPU load
ms: Perwakilan bergrafik bagi muatan CPU

en: 'Overall' is showing the impact on the overall performance of the machine.
ms: 'Keseluruhan' menunjukkan impak ke atas keseluruhan prestasi komputer.

en: 'Hotspots' is showing the momentary performance impact on just the threads involved in suboptimal SMT scheduling decisions.
ms: 'Kawasan Khas" menunjukkan impak prestasi sementara hanya pada jaluran yang terlibat dalam keputusan penjadualan SMT suboptimum.

en: CPU Graph Properties
ms: Sifat Graf CPU

en: _Close
ms: _Tutup

en: Run in terminal
ms: Jalan dalam terminal

en: Use startup notification
ms: Guna pemberitahuan permulaan

en: Color used to highlight potentially suboptimal
    placement of threads on CPUs with SMT
ms: Warna yang digunakan untuk menyorot penggantian
    jaluran suboptimum yang mungkin pada CPU dengan SMT

en: Highlight suboptimal SMT scheduling
ms: Sorot penjadualan SMT suboptimum

en: SMT issues color:
ms: Warna dikeluarkan SMT:

en: Use non-linear time-scale
ms: Guna skala-masa bukan-linear

en: Per-core history graphs
ms: Graf sejarah per-teras

en: Color 1:
ms: Warna 1:

en: Color 2:
ms: Warna 2:

en: Color 3:
ms: Warna 3:

en: Background:
ms: Latar belakang:

en: Show current usage bar | Show current usage bars
ms[0]: Tunjuk palang penggunaan semasa

en: Bars color:
ms: Warna palang:

en: Show frame
ms: Tunjuk bingkai

en: Show border
ms: Tunjuk sempadan

en: Appearance
ms: Penampilan

en: Advanced
ms: Lanjutan

en: Stats
ms: Stat

en: Fastest (~250ms)
ms: Terpantas (~250ms)

en: Fast (~500ms)
ms: Pantas (~500ms)

en: Normal (~750ms)
ms: Biasa (~750ms)

en: Slow (~1s)
ms: Perlahan (~1s)

en: Slowest (~3s)
ms: Terlembab (~3s)

en: Update Interval:
ms: Sela Kemaskini:

en: All
ms: Semua

en: Tracked Core:
ms: Teras Dijejak:

en: Width:
ms: Lebar:

en: Height:
ms: Tinggi:

en: Threshold (%):
ms: Ambang (%):

en: Spacing:
ms: Jarak:

en: Spacing between per-core history graphs
ms: Jarak antara graf sejarah per-teras

en: Associated command:
ms: Perintah berkaitan:

en: The command to run when the plugin is left-clicked.
ms: Perintah yang dijalankan ketika pemalam diklik-kiri

en: If not specified, it defaults to xfce4-taskmanager, htop or top.
ms: Jika tidak dinyatrakan, lalainya adalah xfce4-taskmanager, htop atau top.

en: Disabled
ms: Dilumpuhkan

en: Normal
ms: Biasa

en: No history
ms: Tiada sejarah

en: Mode:
ms: Mod:

en: Solid
ms: Tegar

en: Gradient
ms: Gradien

en: Color mode:
ms: Mod warna:

en: SMT detected: Yes
ms: SMT dikesan: Ya

en: SMT detected: No
ms: SMT dikesan: Tidak

en: Number of SMT scheduling incidents: %u
ms: Bilangan insiden penjadualan SMT: %u

en: Estimated performance impact:
ms: Impak prestasi anggaran:

en: Overall: %.3g%%
ms: Keseluruhan: %.3g%%

en: Hotspots: %.3g%%
ms: Kawasan Khas: %.3g%%

en: SMT detected: N/A
ms: SMT dikesan: T/A

en: CPU Graph
ms: Graf CPU
