Xfce Panel Plugins - en to nl translation catalogue (60 entries)

en: Graphical representation of the CPU load
nl: Grafische weergave van de processorbelasting

en: CPU usage: %.1f%%
nl: CPU-gebruik: %.1f%%

en: 'Overall' is showing the impact on the overall performance of the machine.
nl: 'Totaal' toont de invloed op de totale prestaties van de machine.

en: 'Hotspots' is showing the momentary performance impact on just the threads involved in suboptimal SMT scheduling decisions.
nl: 'Brandpunten' toont het tijdelijke prestatie-effect op uitsluitend die draden die betrokken zijn bij niet-optimale SMT-inroosteringsbesluiten.

en: CPU Graph Properties
nl: Eigenschappen van CPU Graph

en: _Close
nl: _Sluiten

en: Run in terminal
nl: Draai in terminal

en: Use startup notification
nl: Gebruik opstartmelding

en: Color used to highlight potentially suboptimal
    placement of threads on CPUs with SMT
nl: Kleur gebruikt voor markeren van mogelijk
    niet-optimale draadplaatsing op CPU's met SMT

en: Display SMT statistics
nl: SMT-statistieken tonen

en: Highlight suboptimal SMT scheduling
nl: Markeer niet-optimale inroostering van SMT

en: SMT issues color:
nl: Kleur van SMT-problemen:

en: Use non-linear time-scale
nl: Gebruik niet-lineaire tijdschaal

en: Per-core history graphs
nl: Geschiedenisgrafieken per CPU-kern

en: Color 1:
nl: Kleur 1:

en: Color 2:
nl: Kleur 2:

en: Color 3:
nl: Kleur 3:

en: System:
nl: Systeem:

en: User:
nl: Gebruiker:

en: Background:
nl: Achtergrond:

en: Show current usage bar | Show current usage bars
nl[0]: Toon balk met huidig gebruik
nl[1]: Toon balken met huidig gebruik

en: Bars color:
nl: Kleur van de balken:

en: Show frame
nl: Toon lijst

en: Show border
nl: Toon rand

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Stats
nl: Statistieken

en: Fastest (~250ms)
nl: Snelst (~250ms)

en: Fast (~500ms)
nl: Snel (~500ms)

en: Normal (~750ms)
nl: Normaal (~750ms)

en: Slow (~1s)
nl: Langzaam (~1s)

en: Slowest (~3s)
nl: Langzaamst (~3s)

en: Update Interval:
nl: Verversingstussenpoze:

en: All
nl: Alle

en: Tracked Core:
nl: Bewaakte kern:

en: Width:
nl: Breedte:

en: Height:
nl: Hoogte:

en: Threshold (%):
nl: Drempel (%):

en: Spacing:
nl: Tussenruimte:

en: Spacing between per-core history graphs
nl: Ruimte tussen geschiedenisgrafieken per CPU-kern

en: Associated command:
nl: Verbonden opdracht:

en: The command to run when the plugin is left-clicked.
nl: De uit te voeren opdracht wanneer er met de linkermuisknop op het invoegsel wordt geklikt.

en: If not specified, it defaults to xfce4-taskmanager, htop or top.
nl: Indien niet opgegeven is dit standaard xfce4-taskmanager, htop of top.

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Normal
nl: Normaal

en: No history
nl: Geen geschiedenis

en: Grid
nl: Rooster

en: Mode:
nl: Modus:

en: Solid
nl: Effen

en: Gradient
nl: Verloop

en: Fire
nl: Vuur

en: Detailed
nl: Gedetailleerd

en: Color mode:
nl: Kleurmodus:

en: SMT detected: Yes
nl: SMT bespeurd: ja

en: SMT detected: No
nl: SMT bespeurd: nee

en: Number of SMT scheduling incidents: %u
nl: Aantal SMT-inroosteringsincidenten: %u

en: Estimated performance impact:
nl: Geschatte invloed op prestaties:

en: Overall: %.3g%%
nl: Totaal: %.3g%%

en: Hotspots: %.3g%%
nl: Brandpunten: %.3g%%

en: SMT detected: N/A
nl: SMT bespeurd: N/B
