Xfce Panel Plugins - en to pa translation catalogue (24 entries)

en: Graphical representation of the CPU load
pa: CPU ਲੋਡ ਲਈ ਗਰਾਫਿਕਲ ਦਿੱਖ

en: Use non-linear time-scale
pa: ਗ਼ੈਰ-ਰੇਖਿਕ ਸਮਾਂ-ਸਕੇਲ

en: Show frame
pa: ਫਰੇਮ ਵੇਖੋ

en: Color 1:
pa: ਰੰਗ 1:

en: Color 2:
pa: ਰੰਗ 2:

en: Color 3:
pa: ਰੰਗ 3:

en: Background:
pa: ਬੈਕਗਰਾਊਂਡ:

en: Appearance
pa: ਦਿੱਖ

en: Advanced
pa: ਮਾਹਰ

en: Fastest (~250ms)
pa: ਸਭ ਤੋਂ ਤੇਜ਼ (~250ms)

en: Fast (~500ms)
pa: ਤੇਜ਼ (~500ms)

en: Normal (~750ms)
pa: ਸਧਾਰਨ (~750ms)

en: Slow (~1s)
pa: ਹੌਲੀ (~1s)

en: Update Interval:
pa: ਅੱਪਡੇਟ ਇੰਟਰਵਲ:

en: Width:
pa: ਚੌੜਾਈ:

en: Height:
pa: ਉਚਾਈ

en: Associated command:
pa: ਸਬੰਧਿਤ ਕਮਾਂਡ:

en: Normal
pa: ਸਧਾਰਨ

en: No history
pa: ਅਤੀਤ ਨਹੀਂ

en: Mode:
pa: ਮੋਡ:

en: Gradient
pa: ਗਰੇਡੀਐਂਟ

en: Fire
pa: ਫਾਇਰ

en: Color mode:
pa: ਰੰਗ ਮੋਡ:

en: CPU Graph
pa: CPU ਗਰਾਫ਼
