Xfce Panel Plugins - en to pl translation catalogue (61 entries)

en: Graphical representation of the CPU load
pl: Dostarcza informacje na temat obciążenia CPU w postaci graficznej

en: CPU usage: %.1f%%
pl: Użycie CPU: %.1f%%

en: 'Overall' is showing the impact on the overall performance of the machine.
pl: 'Ogółem' pokazuje wpływ na ogólną wydajność maszyny.

en: 'Hotspots' is showing the momentary performance impact on just the threads involved in suboptimal SMT scheduling decisions.
pl: 'Hotspoty' pokazują chwilowy wpływ wydajności tylko na wątki zaangażowane w nieoptymalne decyzje dotyczące planowania SMT.

en: CPU Graph Properties
pl: Monitor użycia CPU

en: _Close
pl: Za_mknij

en: Run in terminal
pl: Uruchamianie w terminalu

en: Use startup notification
pl: Powiadamianie o uruchamianiu

en: Color used to highlight potentially suboptimal
    placement of threads on CPUs with SMT
pl: Kolor używany do podkreślenia potencjalnie nieoptymalnego
    umieszczenia wątków na procesorach z SMT

en: Display SMT statistics
pl: Wyświetlanie statystyk SMT

en: Highlight suboptimal SMT scheduling
pl: Wyróżnianie nieoptymalnego planowania SMT

en: SMT issues color:
pl: Kolor problemów SMT:

en: Use non-linear time-scale
pl: Nieliniowa skala czasu

en: Per-core history graphs
pl: Wykresy historii użycia dla poszczególnych rdzeni

en: Color 1:
pl: Kolor 1:

en: Color 2:
pl: Kolor 2:

en: Color 3:
pl: Kolor 3:

en: User:
pl: Użytkownik:

en: Nice:
pl: Priorytet nice:

en: IO wait:
pl: Oczekiwanie wej/wyj:

en: Background:
pl: Kolor tła:

en: Show current usage bar | Show current usage bars
pl[0]: Pasek aktualnego użycia
pl[1]: Paski aktualnego użycia
pl[2]: Paski aktualnego użycia
pl[3]: Paski aktualnego użycia

en: Bars color:
pl: Kolor pasków:

en: Show frame
pl: Obramowanie

en: Show border
pl: Odstęp od krawędzi

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Stats
pl: Statystyki

en: Fastest (~250ms)
pl: Bardzo krótki (~250 ms)

en: Fast (~500ms)
pl: Krótki (~500 ms)

en: Normal (~750ms)
pl: Średni (~750 ms)

en: Slow (~1s)
pl: Długi (~1 s)

en: Slowest (~3s)
pl: Najdłuższy (~3 s)

en: Update Interval:
pl: Okres aktualizacji:

en: All
pl: Wszystkie

en: Tracked Core:
pl: Śledzony rdzeń:

en: Width:
pl: Szerokość:

en: Height:
pl: Wysokość:

en: Threshold (%):
pl: Próg (%):

en: Spacing:
pl: Odstępy:

en: Spacing between per-core history graphs
pl: Odstępy między wykresami historii użycia dla poszczególnych rdzeni

en: Associated command:
pl: Powiązane polecenie:

en: The command to run when the plugin is left-clicked.
pl: Polecenie do uruchomienia, gdy wtyczka zostanie kliknięta lewym przyciskiem myszy.

en: If not specified, it defaults to xfce4-taskmanager, htop or top.
pl: Jeśli nie jest określone, domyślnie jest to xfce4-taskmanager, htop lub top.

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Normal
pl: Zwykły

en: No history
pl: Brak historii

en: Grid
pl: Siatka

en: Mode:
pl: Styl:

en: Solid
pl: Wypełnienie

en: Fire
pl: Płomień

en: Detailed
pl: Szczegółowy

en: Color mode:
pl: Tryb kolorów:

en: SMT detected: Yes
pl: SMT wykryto: tak

en: SMT detected: No
pl: SMT wykryto: nie

en: Number of SMT scheduling incidents: %u
pl: Liczba incydentów związanych z planowaniem SMT: %u

en: Estimated performance impact:
pl: Szacowany wpływ na wydajność:

en: Overall: %.3g%%
pl: Ogółem: %.3g%%

en: Hotspots: %.3g%%
pl: Hotspoty: %.3g%%

en: SMT detected: N/A
pl: Wykryto SMT: nie dotyczy

en: CPU Graph
pl: Monitor użycia CPU
