Xfce Panel Plugins - en to sk translation catalogue (61 entries)

en: Graphical representation of the CPU load
sk: Grafická prezentácia zaťaženia procesora

en: CPU usage: %.1f%%
sk: Využitie CPU: %.1f%%

en: 'Overall' is showing the impact on the overall performance of the machine.
sk: „Celkovo“ zobrazuje vplyv na celkový výkon počítača.

en: 'Hotspots' is showing the momentary performance impact on just the threads involved in suboptimal SMT scheduling decisions.
sk: „Hotspoty“ zobrazujú okamžitý vplyv na výkon iba v tých vláknach, ktoré sú súčasťou neoptimálnych rozhodnutí SMT plánovania.

en: CPU Graph Properties
sk: Vlastnosti grafu procesora

en: _Close
sk: _Zatvoriť

en: Run in terminal
sk: Spustiť v termináli

en: Use startup notification
sk: Použiť oznámenie pri spustení

en: Color used to highlight potentially suboptimal
    placement of threads on CPUs with SMT
sk: Farba použitá na zvýraznenie potenciálne neoptimálneho umiestnenia vlákien na procesoroch so SMT

en: Highlight suboptimal SMT scheduling
sk: Zvýraznenie neoptimálneho SMT plánovania

en: SMT issues color:
sk: Farba SMT problémov:

en: Use non-linear time-scale
sk: Použiť nelineárnu časovú os

en: Per-core history graphs
sk: Grafy histórie jednotlivých jadier

en: Color 1:
sk: Farba 1:

en: Color 2:
sk: Farba 2:

en: Color 3:
sk: Farba 3:

en: System:
sk: Systém:

en: User:
sk: Použ.:

en: IO wait:
sk: IO čak.:

en: Background:
sk: Pozadie:

en: Show current usage bar | Show current usage bars
sk[0]: Zobraziť stĺpce aktuálneho využitia
sk[1]: Zobraziť stĺpec aktuálneho využitia
sk[2]: Zobraziť stĺpce aktuálneho využitia
sk[3]: Zobraziť stĺpce aktuálneho využitia

en: Bars color:
sk: Farba indikátorov:

en: Show frame
sk: Zobraziť rám

en: Show border
sk: Zobraziť okraje

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Stats
sk: Štatistiky

en: Fastest (~250ms)
sk: Najrýchlejší (~250ms)

en: Fast (~500ms)
sk: Rýchly (~500ms)

en: Normal (~750ms)
sk: Normálny (~750ms)

en: Slow (~1s)
sk: Pomalý (~1s)

en: Slowest (~3s)
sk: Najpomalší (~3s)

en: Update Interval:
sk: Interval obnovenia:

en: All
sk: Všetky

en: Tracked Core:
sk: Sledované jadro:

en: Width:
sk: Šírka:

en: Height:
sk: Výška:

en: Threshold (%):
sk: Prah (%):

en: Spacing:
sk: Rozstup:

en: Spacing between per-core history graphs
sk: Veľkosť medzery medzi grafmi histórie jednotlivých jadier

en: Associated command:
sk: Priradený príkaz:

en: The command to run when the plugin is left-clicked.
sk: Príkaz, ktorý sa spustí po kliknutí na plugin ľavým tlačidlom myši.

en: If not specified, it defaults to xfce4-taskmanager, htop or top.
sk: Ak nie je uvedené, predvolený je xfce4-taskmanager, htop alebo top.

en: Disabled
sk: Vypnuté

en: Normal
sk: Normálny

en: No history
sk: Bez histórie

en: Grid
sk: Mriežka

en: Mode:
sk: Režim:

en: Solid
sk: Jednofarebný

en: Gradient
sk: Stupňovaný

en: Fire
sk: Oheň

en: Detailed
sk: Podrobne

en: Color mode:
sk: Farebný režim:

en: SMT detected: Yes
sk: SMT zistené: Áno

en: SMT detected: No
sk: SMT zistené: Nie

en: Number of SMT scheduling incidents: %u
sk: Počet SMT incidentov: %u

en: Estimated performance impact:
sk: Odhadovaný vplyv na výkon:

en: Overall: %.3g%%
sk: Celkovo: %.3g%%

en: Hotspots: %.3g%%
sk: Hotspoty: %.3g%%

en: SMT detected: N/A
sk: SMT zistené: detekcia SMT nie je podporovaná

en: CPU Graph
sk: Graf procesora
