Xfce Panel Plugins - en to sl translation catalogue (63 entries)

en: Graphical representation of the CPU load
sl: Grafična predstavitev obremenitve procesorja

en: CPU usage: %.1f%%
sl: CPE raba: %.1f%%

en: 'Overall' is showing the impact on the overall performance of the machine.
sl: 'Celota' prikazuje vpliv na celotno zmogljivost računalnika

en: 'Hotspots' is showing the momentary performance impact on just the threads involved in suboptimal SMT scheduling decisions.
sl: 'Žarišča' prikazujejo vplive niti, ki so udeležene v neoptimalno časovno razporejanje SMT, na trenutno zmanjšanje zmogljivosti.

en: CPU Graph Properties
sl: Lastnosti grafa procesorja

en: _Close
sl: _Zapri

en: Run in terminal
sl: Zaženi v terminalu

en: Use startup notification
sl: Uporabi zagonsko obvestilo

en: Color used to highlight potentially suboptimal
    placement of threads on CPUs with SMT
sl: Barva, ki prikazuje možno neoptimalno
    postavitev niti na procesorjih s SMT

en: Display SMT statistics
sl: Prikaži SMT statistiko

en: Highlight suboptimal SMT scheduling
sl: Osvetli neoptimalno SMT časovno razporejanje

en: SMT issues color:
sl: Barve za prikaz SMT težav:

en: Use non-linear time-scale
sl: Uporabite nelineano časovno merilo

en: Per-core history graphs
sl: Grafi zgodovine za posamezna jedra

en: Color 1:
sl: Barva 1:

en: Color 2:
sl: Barva 2:

en: Color 3:
sl: Barva 3:

en: System:
sl: Sistem:

en: User:
sl: Uporabnik:

en: Nice:
sl: Lepo:

en: IO wait:
sl: vh.-izh. čakanje:

en: Background:
sl: Ozadje:

en: Show current usage bar | Show current usage bars
sl[0]: Prikaži trenutni stolpec uporabe
sl[1]: Prikaži trenutna stolpca uporabe
sl[2]: Prikaži trenutne stolpce uporabe
sl[3]: Prikaži trenutne stolpce uporabe

en: Bars color:
sl: Barva 4:

en: Show frame
sl: Prikaži okvir

en: Show border
sl: Prikaži rob

en: Appearance
sl: Izgled

en: Advanced
sl: Napredno

en: Stats
sl: Statistike

en: Fastest (~250ms)
sl: Najhitreje (~250ms)

en: Fast (~500ms)
sl: Hitro ~500ms)

en: Normal (~750ms)
sl: Normalno (~750ms)

en: Slow (~1s)
sl: Počasno (~1s)

en: Slowest (~3s)
sl: Najpočasneje (~3s)

en: Update Interval:
sl: Osvežitveni interval:

en: All
sl: Vse

en: Tracked Core:
sl: Zasledovano jedro:

en: Width:
sl: Širina:

en: Height:
sl: Višina:

en: Threshold (%):
sl: Prag (%):

en: Spacing:
sl: Presledek:

en: Spacing between per-core history graphs
sl: Prostor med grafi posameznih jeder

en: Associated command:
sl: Pripisan ukaz:

en: The command to run when the plugin is left-clicked.
sl: Ukaz, ki naj se izvede, ko na vtičnik kliknemo z levim gumbom.

en: If not specified, it defaults to xfce4-taskmanager, htop or top.
sl: Če ni določeno, je privzeto xfce4-taskmanager, htop ali top.

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Normal
sl: Srednje

en: No history
sl: Ni zogodovine

en: Grid
sl: Mreža

en: Mode:
sl: Način:

en: Solid
sl: Zapolnjeno

en: Gradient
sl: Prehod

en: Fire
sl: Ogenj

en: Detailed
sl: Podrobno:

en: Color mode:
sl: Barni način:

en: SMT detected: Yes
sl: Zaznan SMT: da

en: SMT detected: No
sl: Zaznan SMT: ne

en: Number of SMT scheduling incidents: %u
sl: Število incidentov pri časovnem razporejanju SMT: %u

en: Estimated performance impact:
sl: Predviden vpliv na zmogljivost:

en: Overall: %.3g%%
sl: V celoti: %.3g%%

en: Hotspots: %.3g%%
sl: Žarišča: %.3g%%

en: SMT detected: N/A
sl: Zaznan SMT: ni na voljo

en: CPU Graph
sl: Graf procesorja
