Xfce Panel Plugins - en to sr translation catalogue (64 entries)

en: Graphical representation of the CPU load
sr: Сликовни приказ оптерећења процесора

en: CPU usage: %.1f%%
sr: Употреба процесора: %.1f%%

en: 'Overall' is showing the impact on the overall performance of the machine.
sr: „Укупно“ приказује дејство на укупни учинак машине.

en: 'Hotspots' is showing the momentary performance impact on just the threads involved in suboptimal SMT scheduling decisions.
sr: „Вруће тачке“ приказују тренутни дејствени учинак на само потке укључене у несавршене заказане одлуке СМТ-а.

en: CPU Graph Properties
sr: Својства приказа процесора

en: _Close
sr: _Затвори

en: Run in terminal
sr: Покрени у терминалу

en: Use startup notification
sr: Користи обавештења при покретању

en: Color used to highlight potentially suboptimal
    placement of threads on CPUs with SMT
sr: Боја коришћена за истицање могућег несавршеног
    смештаја потки процесора са СМТ-ом

en: Display SMT statistics
sr: Приказуј статистику СМТ-а

en: Highlight suboptimal SMT scheduling
sr: Истакни несавршено заказивање СМТ-а

en: SMT issues color:
sr: Боја излаза СМТ-а:

en: Use non-linear time-scale
sr: Користи неравномеран временски размер

en: Per-core history graphs
sr: Језгарно повестно исцртавање

en: Color 1:
sr: Боја 1:

en: Color 2:
sr: Боја 2:

en: Color 3:
sr: Боја 3:

en: System:
sr: Систем:

en: User:
sr: Корисник:

en: Nice:
sr: Лепо:

en: IO wait:
sr: УИ задршка:

en: Background:
sr: Позадина:

en: Show current usage bar | Show current usage bars
sr[0]: Прикажи тренутну траку оптерећења
sr[1]: Приказ тренутних трака оптерећења
sr[2]: Приказ тренутних трака оптерећења

en: Bars color:
sr: Боја трака:

en: Show frame
sr: Прикажи оквир

en: Show border
sr: Прикажи границу

en: Appearance
sr: Изглед

en: Advanced
sr: Напредно

en: Stats
sr: Статистика

en: Fastest (~250ms)
sr: најбрже (~250ms)

en: Fast (~500ms)
sr: брзо (~500ms)

en: Normal (~750ms)
sr: обично (~750ms)

en: Slow (~1s)
sr: споро (~1s)

en: Slowest (~3s)
sr: Најспорије (~3s)

en: Update Interval:
sr: Учесталост освежавања:

en: All
sr: Сви

en: Tracked Core:
sr: Праћена језгра:

en: Width:
sr: Ширина:

en: Height:
sr: Висина:

en: Threshold (%):
sr: Задршка (%):

en: Spacing:
sr: Размак:

en: Spacing between per-core history graphs
sr: Размак међу језгарним графицима

en: Associated command:
sr: Придружена наредба:

en: The command to run when the plugin is left-clicked.
sr: Наредба за извршавање за леви клик на прикључку.

en: If not specified, it defaults to xfce4-taskmanager, htop or top.
sr: Ако ли није одређена, подразумевано се извршава управник задатака, хтоп или топ.

en: Disabled
sr: Онемогућено

en: Normal
sr: Обично

en: LED
sr: ЛЕД

en: No history
sr: Без историје

en: Grid
sr: Мрежа

en: Mode:
sr: Начин:

en: Solid
sr: пуна

en: Gradient
sr: прелив

en: Fire
sr: ватра

en: Detailed
sr: Подробно

en: Color mode:
sr: Начин бојења:

en: SMT detected: Yes
sr: СМТ је препознат: да

en: SMT detected: No
sr: СМТ је препознат: не

en: Number of SMT scheduling incidents: %u
sr: Број случајева заказивања СМТ-а: %u

en: Estimated performance impact:
sr: Предвиђени утицај учинка:

en: Overall: %.3g%%
sr: Укупно: %.3g%%

en: Hotspots: %.3g%%
sr: Вруће тачке: %.3g%%

en: SMT detected: N/A
sr: СМТ је препознат: Нема

en: CPU Graph
sr: Цртеж процесора
