Xfce Panel Plugins - en to ug translation catalogue (34 entries)

en: Graphical representation of the CPU load
ug: س پ ئۇ(CPU) يۈكىنى گرافىك شەكلىدە قىلىپ كۆرسىتىدۇ

en: CPU Graph Properties
ug: س پ ئۇ(CPU) گرافىك خاسلىقىCPU گرافىك خاسلىقى

en: Run in terminal
ug: تېرمىنالدا ئىجرا قىل

en: Use startup notification
ug: قوزغالغاندا ئۇقتۇرۇش قىل

en: Use non-linear time-scale
ug: سىزىقسىز ۋاقىت ئۆلچىكى ئىشلەت

en: Color 1:
ug: رەڭ 1:

en: Color 2:
ug: رەڭ 2:

en: Color 3:
ug: رەڭ 3:

en: Background:
ug: تەگلىك:

en: Show current usage bar | Show current usage bars
ug[1]: ئىشلىتىلىشىنى كۆرسىتىدىغان بالداقنى كۆرسەت

en: Bars color:
ug: بالداقلارنىڭ رەڭگى:

en: Show frame
ug: كاندۇك كۆرسەت

en: Show border
ug: گىرۋەكنى كۆرسەت

en: Appearance
ug: كۆرۈنۈشى

en: Advanced
ug: ئالىي

en: Fastest (~250ms)
ug: بەك تەز (~250 مىللىسېكۇنت)

en: Fast (~500ms)
ug: تەز (~500 مىللىسېكۇنت)

en: Normal (~750ms)
ug: نورمال (~750 مىللىسېكۇنت)

en: Slow (~1s)
ug: ئاستا (~1 سېكۇنت)

en: Update Interval:
ug: يېڭىلاش ۋاقتى:

en: All
ug: ھەممىسى

en: Tracked Core:
ug: كۆزىتىلىدىغان يادرو:

en: Width:
ug: كەڭلىك:

en: Height:
ug: ئېگىزلىك:

en: Associated command:
ug: مۇناسىۋەتلىك بۇيرۇق:

en: Normal
ug: نورمال

en: No history
ug: ئىز يوق

en: Grid
ug: سېتكا

en: Mode:
ug: ئۇسۇلى:

en: Solid
ug: لىق تولغان

en: Gradient
ug: كۆركەم

en: Fire
ug: ئۇچقۇن

en: Color mode:
ug: رەڭگى:

en: CPU Graph
ug: س پ ئۇ(CPU) گرافىكى
