Xfce Panel Plugins - en to uk translation catalogue (64 entries)

en: Graphical representation of the CPU load
uk: Графічне представлення завантаження процесора

en: CPU usage: %.1f%%
uk: Використання ЦП: %.1f%%

en: 'Overall' is showing the impact on the overall performance of the machine.
uk: 'Загалом' показує вплив загальної продуктивності машини.

en: 'Hotspots' is showing the momentary performance impact on just the threads involved in suboptimal SMT scheduling decisions.
uk: 'Гарячі точки' показує моментний вплив на продуктивність задіяних потоків у неоптимальних запланованих рішеннях SMT.

en: CPU Graph Properties
uk: Налаштування шкали ЦП

en: _Close
uk: _Закрити

en: Run in terminal
uk: Запустити в терміналі

en: Use startup notification
uk: Використовувати повідомлення при старті

en: Color used to highlight potentially suboptimal
    placement of threads on CPUs with SMT
uk: Колір для виділення потенційно неоптимальних
    розміщень потоків у процесорах з SMT

en: Display SMT statistics
uk: Показувати статистику SMT

en: Highlight suboptimal SMT scheduling
uk: Виділення неоптимального планування SMT

en: SMT issues color:
uk: Колір випадків SMT:

en: Use non-linear time-scale
uk: Використовувати нелінійну шкалу часу

en: Per-core history graphs
uk: Графіки історії для кожного ядра

en: Color 1:
uk: Колір 1:

en: Color 2:
uk: Колір 2:

en: Color 3:
uk: Колір 3:

en: System:
uk: Система:

en: User:
uk: Користувач:

en: Nice:
uk: Пріоритет:

en: IO wait:
uk: Очікування вводу-виводу:

en: Background:
uk: Тло:

en: Show current usage bar | Show current usage bars
uk[0]: Показати панель поточного використання
uk[1]: Показати панелі поточного використання
uk[2]: Показати панелі поточного використання
uk[3]: Показати панелі поточного використання

en: Bars color:
uk: Колір стовпчиків:

en: Show frame
uk: Показувати рамку

en: Show border
uk: Показувати рамку

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Advanced
uk: Додатково

en: Stats
uk: Статистика

en: Fastest (~250ms)
uk: Якнайшвидше (~250мс)

en: Fast (~500ms)
uk: Швидко (~500мс)

en: Normal (~750ms)
uk: Нормально (~750мс)

en: Slow (~1s)
uk: Поволі (~1с)

en: Slowest (~3s)
uk: Повільніше (~3с)

en: Update Interval:
uk: Інтервал поновлення:

en: All
uk: Усе

en: Tracked Core:
uk: Відстежуване ядро:

en: Width:
uk: Ширина:

en: Height:
uk: Висота:

en: Threshold (%):
uk: Поріг (%):

en: Spacing:
uk: Відстань:

en: Spacing between per-core history graphs
uk: Відстань між графіками історії для кожного ядра

en: Associated command:
uk: Асоційовано з командою:

en: The command to run when the plugin is left-clicked.
uk: Команда, яка запускається, коли на додаток клацнути лівою кнопкою миші.

en: If not specified, it defaults to xfce4-taskmanager, htop or top.
uk: Якщо не вказано, за замовчуванням буде xfce4-taskmanager, htop або top.

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Normal
uk: Нормально

en: LED
uk: Індикатор LED

en: No history
uk: Без історії

en: Grid
uk: Сітка

en: Mode:
uk: Тип:

en: Solid
uk: Заповнення

en: Gradient
uk: Переливається

en: Fire
uk: Вогняний

en: Detailed
uk: Детальний

en: Color mode:
uk: Тип кольору:

en: SMT detected: Yes
uk: SMT виявлено: Так

en: SMT detected: No
uk: SMT виявлено: Ні

en: Number of SMT scheduling incidents: %u
uk: Кількість запланованих випадків SMT: %u

en: Estimated performance impact:
uk: Оцінений вплив на продуктивність:

en: Overall: %.3g%%
uk: Загалом: %.3g%%

en: Hotspots: %.3g%%
uk: Гарячі точки: %.3g%%

en: SMT detected: N/A
uk: SMT виявлено: N/A

en: CPU Graph
uk: Шкала ЦП
