Xfce Panel Plugins - en to ur translation catalogue (25 entries)

en: Graphical representation of the CPU load
ur: گریفکل نمائندہ برائے CPU لوڈ

en: Use non-linear time-scale
ur: غیر-لائنر وقت-قیاس

en: Show frame
ur: فریم دکھائیں

en: Color 1:
ur: رنگ 1:

en: Color 2:
ur: رنگ 2:

en: Color 3:
ur: رنگ 3:

en: Background:
ur: بیک اینڈ:

en: Appearance
ur: مظہر

en: Advanced
ur: اعلی

en: Fastest (~250ms)
ur: تیز تر (~250ms)

en: Fast (~500ms)
ur: تیز (~500ms)

en: Normal (~750ms)
ur: سادہ (~750ms)

en: Slow (~1s)
ur: آہستہ (~1s)

en: Update Interval:
ur: تجدید وقفہ:

en: Width:
ur: چوڑائی:

en: Height:
ur: اونچائی:

en: Associated command:
ur: متعلقہ کمانڈ:

en: Normal
ur: سادہ

en: LED
ur: ایل ای ڈی

en: No history
ur: محفوظات نہیں

en: Mode:
ur: موڈ:

en: Gradient
ur: گریڈیئنٹ

en: Fire
ur: آگ

en: Color mode:
ur: رنگ موڈ:

en: CPU Graph
ur: سی پی یو گراف
