Xfce Panel Plugins - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Usage: %u%%
vi: Mức sử dụng: %u%%

en: CPU Graph Properties
vi: Thuộc tính CPU Graph

en: Show frame
vi: Hiện khung

en: Show border
vi: Hiện đường viền

en: Run in terminal
vi: Chạy trong dòng lệnh

en: Color 1:
vi: Màu 1:

en: Color 2:
vi: Màu 2:

en: Color 3:
vi: Màu 3:

en: Background:
vi: Nền:

en: Appearance
vi: Diện mạo

en: Advanced
vi: Nâng cao

en: Fastest (~250ms)
vi: Nhanh nhất (~250ms)

en: Fast (~500ms)
vi: Nhanh (~500ms)

en: Normal (~750ms)
vi: Thường (~750ms)

en: Slow (~1s)
vi: Chậm (~1s)

en: Update Interval:
vi: Cập nhật:

en: All
vi: Tất cả

en: Tracked Core:
vi: Nhân được theo dõi:

en: Normal
vi: Bình thường

en: No history
vi: Không có lịch sử

en: Grid
vi: Lưới

en: Mode:
vi: Chế độ:

en: Color mode:
vi: Chế độ màu
