Xfce Panel Plugins - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Invalid format
am: ዋጋ የሌለው አቀራረብ

en: Error
am: ስህተት

en: Date, then time
am: ቀን ከዛ ሰአት

en: Time, then date
am: ሰአት ከዛ ቀን

en: Date only
am: ቀን ብቻ

en: Time only
am: ሰአት ብቻ

note: placeholder
en: Custom...
am: ማስተካከያ...

en: Select font
am: ፊደል ይምረጡ

en: Unable to open the following url: %s
am: የሚቀጥለውን url መክፈት አልተቻለም: %s

en: Datetime
am: ቀን ሰአት

note: * layout frame
en: Layout
am: እቅድ

note: Format label format label
en: Format:
am: አቀራረብ:

note: * Date frame
en: Date
am: ቀን

en: The date will appear in a tooltip.
am: ቀን በ መጠቆሚያው ጫፍ ላይ ይታያል

note: font label
en: Font:
am: ፊደል:

note: * time frame
en: Time
am: ሰአት

en: The time will appear in a tooltip.
am: ሰአት በ መጠቆሚያው ጫፍ ላይ ይታያል

en: DateTime
am: ሰአት ቀን

en: Date and Time plugin with a simple calendar
am: የ ቀን እና ሰአት ተሰኪ በ ቀላል ቀን መቁጠሪያ
