Xfce Panel Plugins - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Invalid format
ar: صيغة غير سليمة

en: Error
ar: خطأ

en: Date, then time
ar: تاريخ, تم الوقت

en: Time, then date
ar: الوقت, تم التاريخ

en: Date only
ar: تاريخ فقط

en: Time only
ar: وقت فقط

note: placeholder
en: Custom...
ar: خصص...

en: Select font
ar: حدد الخط

en: Unable to open the following url: %s
ar: تعطيل فتح url التالي: %s

en: Datetime
ar: تاريخ وقت

note: * layout frame
en: Layout
ar: تصميم

note: Format label format label
en: Format:
ar: صيغة:

note: * Date frame
en: Date
ar: تاريخ

en: The date will appear in a tooltip.
ar: سيتم إظهار التاريخ في التلميحات.

note: font label
en: Font:
ar: خط:

note: * time frame
en: Time
ar: الوقت

en: The time will appear in a tooltip.
ar: سيتم إظهار الوقت في التلميحات.

en: DateTime
ar: تاريخ وقت

en: Date and Time plugin with a simple calendar
ar: إضافة تاريخ و الوقت مع مذكرة بسيطة
