Xfce Panel Plugins - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Invalid format
be: Хібны фармат

en: Error
be: Памылка

en: Date, then time
be: Дата, пасля час

en: Time, then date
be: Час, пасля дата

en: Date only
be: Толькі дата

en: Time only
be: Толькі час

note: placeholder
en: Custom...
be: Адвольна...

en: Select font
be: Абраць шрыфт

en: Unable to open the following url: %s
be: Немагчыма адкрыць наступны URL: %s

en: Datetime
be: Дата і час

note: * layout frame
en: Layout
be: Размяшчэнне

note: Format label format label
en: Format:
be: Фармат:

note: * Date frame
en: Date
be: Дата

en: The date will appear in a tooltip.
be: У выплыўной падказцы будзе паказвацца дата.

note: font label
en: Font:
be: Шрыфт:

note: * time frame
en: Time
be: Час

en: The time will appear in a tooltip.
be: У выплыўной падказцы будзе паказвацца час.

en: DateTime
be: Дата і час

en: Date and Time plugin with a simple calendar
be: Убудова даты і часу з простым календаром
